Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Конкурс краси та грації

«Шукати красу всюди,

де тільки можна її знайти,

І дарувати її тим, хто поруч з тобою.

Для цього і живуть на світі».

 

Відбулася визначна подія — обласний конкурс краси «Міс та Містер, міні-Міс та міні-Містер УТОГ — 2017» м. Житомира. Ця подія сколихнула все місто, міське телебачення, пресу, радіо та сторінки Інтернету.

 

Сонячна усмішка, чарівність душі, зародження таланту, мужність і ніжність — саме ці риси притаманні учасникам обласного конкурсу міні-Міс та міні-Містерів УТОГ, у якому взяли участь: Аніта Бобровнік, Милана Кондратюк (їм — по 4 рочки) та семирічні Едуард Цимовський і Демид Соцький.

Серед дорослих змагалися 5 дівчат та 7 хлопців, які були відзначені у наступних номінаціях:

 

«Міс УТОГ м. Житомира — 2017» — Аліна Черниш;

«Містер УТОГ м. Житомира — 2017» — Юрій Гайдученко;

«Міс глядацьких симпатій» — Марина Волушук;

«Містер глядацьких симпатій» — Юрій Кривой;

«Міс Елегантність» — Світлана Герасимчук;

«Містер Елегантність» — Михайло Максимович;

«Міс Фотомодель» — Анастасія Пивоваренко;

«Містер Фотомодель» — Роман Цвіцінський;

«Міс Оригінальність» — Олена Костенкова;

«Містер Артистичність» — Антон Сторожук;

«Містер Галантність» — Ігор Лисюк;

«Містер Мужність» — Олексій Якименко.

 

Наша конкурсна програма проходила у неповторному та добре знайомому всім з кінофільмів «ретро»-стилі. Слово «ретро» у перекладі означає «звернений до минулого». Це — витонченість, грація й елегантність, поєднані із яскравістю барв, почуттів та творчого запалу.

Конкурсна програма складалася з 4 етапів: «Знайомство в стилі «ретро»; «Пляжний сезон»; «Таланти» та «Дефіле».

 

Наших учасників оцінювало вельмишановне журі, до складу якого входили керівники міста, області та громадські діячі Житомирщини.

На сцену вперше вийшли наймолодші учасники, які своїм хвилюванням викликали трепет душі наших глядачів, розчулили всіх добротою, посмішками та щирістю дитинства.

 

 

 

У цілому обласний конкурс пройшов на професійному рівні: було створено оформлення сцени в стилі «ретро»; підібрані образи — костюми для всіх учасників; звучала «найретровіша» музика. Допомагали створити цю неповторну атмосферу художній керівник БК Г. Орлюк, автор цих рядків, костюмер М. Ткачук, О. Білоцька, В. Романько та Н. Голуб.

Хочу зауважити, що крім конкурсної програми були підготовлені виступи художньої самодіяльності БК УТОГ. Насамперед, мені хотілося б висловити слова подяки нашим шановним спонсорам, які підтримали та допомогли провести обласний конкурс краси. Саме завдяки їм учасники конкурсу були нагороджені не лише дипломами, а й цінними подарунками, які вручив переможцям голова Житомирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчук.

Всім учасникам хочу побажати міцного здоров’я, усмішок, Божого благословіння та незабутніх вражень. Нехай участь у конкурсі слугує їм стимулом для подальшого розвитку й упевненого самовдосконалення.

 

М. ТКАЧУК,
хореограф, керівник театру-студії Житомирського БК УТОГгазета Наше Життя

Конкурс краси та грації

2017-03-26
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/medium/1490188802_zhitomir_2.jpg

Відбулася визначна подія — обласний конкурс краси «Міс та Містер, міні-Міс та міні-Містер УТОГ — 2017» м. Житомира. Ця подія сколихнула все місто, міське телебачення, пресу, радіо та сторінки Інтернету.

газета Наше Життя