Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Початок весни — з Містером та Міс УТОГ

З року в рік початок весни в Українському товаристві глухих ознаменовується не лише сонечком, теплою погодою та пробудженням природи, а й проведенням традиційного свята краси та мужності, улюбленого шоу всіх нечуючих — Всеукраїнського конкурсу «Міс та Містер УТОГ».

 

 

4 березня у Культурному центрі УТОГ зібралися шанувальники конкурсу, а ще більше глядачів з усіх куточків не лише України, а й світу спостерігало за конкурсом завдяки прямій онлайн-трансляції, що велась на офіційному сайті Культурного центру УТОГ.

 

Несподіванкою стала присутність на конкурсі народного депутата України Олега Ляшка, який не лише побажав його учасникам успіхів, підкреслюючи важливість підтримки людей з порушеннями слуху, а й привітав усіх присутніх у залі жінок зі святом та подарував представницям прекрасної статі червоні троянди.

Приємно, що прийшли підтримати учасників конкурсу й спонсори: студія «Papillon», салон краси «Londa», український бренд побутової техніки «MIRTA» та інші.

 

Відкрили конкурс чарівні ведучі — Наталія Кравцова та Григорій Гук, запросивши на сцену його учасників: 6 дівчат та 6 хлопців з різних регіонів України. За традицією, конкурс складався з трьох завдань: «Знайомство», дефіле «Пляжний сезон» та «Таланти». Учасників оцінювало досвідчене журі: Тетяна Кривко, голова журі, перший заступник голови ЦП УТОГ; Ганна Щуцька, директор Київського коледжу легкої промисловості; Василь Стьопкін, заслужений артист України; Валерій Дем’янчук, голова Житомирської обласної організації УТОГ; Осман Охоцький, перший віце-містер конкурсу «Miss&Mister Deaf International» у Болгарії та автор цієї статті. Без сумнівів, на долю членів журі випало нелегке завдання — адже необхідно було обрати кращих з кращих, бо саме їм доведеться представляти Україну на світовому конкурсі краси у Чехії, що відбудеться у липні цього року.

 

Отже, за підсумками конкурсу журі були визначені учасники у таких номінаціях:

 

— «Міс Грація» та «Міс Фотомодель» — Аксенія ТИМОШЕНКОВА (Одеса);

— «Міс Чарівність» — Тетяна КОШИН (Волинь);

— «Міс Артистичність» — Ольга МОРОЗ (Полтава);

— «Міс Елегантність» — Юлія ВОРОНЦОВА (Львів);

— «Міс Шарм» — Катерина РУДІЧ (Харків);

— «Містер Галантність» — Володимир ЛИСЕНКО (Харків);

— «Містер Мужність» — Олексій МАРЕЦЬКИЙ (Херсон);

— «Містер Інтелект» — Павло БАКАЙ (Київ);

— «Містер Індивідуальність» — Ростислав ЗАЙЦЕВ (Запоріжжя);

— «Містер Оригінальність» — Віктор ПРОДАНЕЦЬ (Він­ниця).

 

 

Переможцями у номінації «Приз глядацьких симпатій» стали Марія ЗУБКОВА (Херсон) та Павло БАКАЙ (Київ).

 

А почесні титули «Міс та Містер УТОГ 2017» та право представляти Україну на світовому конкурсі краси у Чехії здобули Марія ЗУБКОВА з Херсона та Роман СТРИЙСЬКИЙ з Полтави!

 

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів і достойного виступу в Чехії!

 

М. АНДРІЄНКО.газета Наше Життя

Початок весни — з Містером та Міс УТОГ

2017-03-22
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/medium/1490183275_dsc_5532.jpg

З року в рік початок весни в Українському товаристві глухих ознаменовується не лише сонечком, теплою погодою та пробудженням природи, а й проведенням традиційного свята краси та мужності, улюбленого шоу всіх нечуючих — Всеукраїнського конкурсу «Міс та Містер УТОГ».

газета Наше Життя