Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Свято молодості й краси в Івано-Франківську

У сонячний зимовий день 19 лютого в Івано-Франківському БК УТОГ було проведено обласний конкурс «Нечуючі Міс та Містер Прикарпаття — 2017».

 

За це звання боролися п’ятеро чарівних дівчат: Василина Дмитрюк — швачка УВП УТОГ, Світлана Прокіпчин та Юлія Рубан — учениці 12 класу Калуської спецшколи-інтернату для глухих дітей, Любов Кузюк — тимчасово не працююча із с. Зелена Надвірнянського р-ну, Марія Мельничук — пакувальниця фірми «Екопродукт» та троє юнаків: Іван Хопта — учень 12 класу Калуської спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом, Олександр Давидяк —  працівник УВП УТОГ, Андрій Мариневич —  працівник фірми «Вамбуд».

Усі учасники та учасниці старалися гідно представити себе в конкурсних завданнях «Знайомство», «Грація», «Таланти», а на завершення конкурсу — продемонстрували свою красу та вроду у вечірніх нарядах.

У перервах між конкурсними завданнями виступили учасники художньої самодіяльності БК УТОГ. Андрій Павленко виконав пісню «Просто подари мне один лишь только взгляд». Розсмішила всіх присутніх сценка  «Грицю, Грицю до роботи» у виконанні подружжя — М. та В. Тригуб’як. А ветерани УТОГ І. Янів та М. Яцюк показали сценку «Любов — велика сила». Жартівливі ігри й конкурси провела культорганізатор БК УТОГ Н. Паньків.

Та й самі учасники конкурсу підготували своєрідний міні-концерт: Ю. Рубан та М. Мельничук — виконали український танець, С. Прокіпчин — танець «Хіп-хоп», І. Хопта — пісню в жестовому виконанні «Синє небо, жовте поле», Л. Кузюк — «Танець з капелюхом», О. Давидяк та В. Дмитрюк — сценку «Дитинство». Андрій Мариневич — випускник Івано-Франківського коледжу фізичної культури та спорту, продемонстрував на сцені свою силу та мужність, виконавши гімнастичні трюки.

 

Всі з нетерпінням чекали рішення журі. І ось оголосили підсумки: звання «Нечуюча красуня Прикарпаття — 2017» здобула Світлана ПРОКІПЧИН; «Нечуючим Містером Прикарпаття — 2017» став Андрій МАРИНЕВИЧ, йому також надано звання «Містер Глядацьких симпатій».

Серед дівчат переможницями в різних номінаціях стали: «Міс Чарівність» — Юлія РУБАН; «Міс Грація» — Марія МЕЛЬНИЧУК; «Міс Артистичність» — Любов КУЗЮК; «Міс Оригінальність» — Василина ДМИТРЮК.

За підсумками голосування глядачів звання «Міс глядацьких симпатій» дісталось Юлії РУБАН.

В інших номінаціях серед юнаків перемогу здобули: «Містер Галантність» — Іван ХОПТА та «Містер Оригінальність» — Олександр ДАВИДЯК.

Усі учасники конкурсу  були забезпечені гарячим обідом у кафе, а також нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Дякуємо всім хлопцям та дівчатам за участь у конкурсі, за те, що подарували всім глядачам чудове свято — свято молодості та краси!

На конкурс завітав  тогорічний переможець конкурсу краси 2016 року, учасник Всеукраїнського конкурсу «Міс та Містер УТОГ — 2016» Андрій Гошовський, який подарував усім присутнім пісню в жестовому виконанні «Щастя, добра і любові».

Висловлюємо подяку нашим спонсорам, які допомогли створити це  свято — магазинам «Сувеніри», «Товари для дому», магазину косметики «Оріфлейм», кафе «Fabrika», «GhickenHut».

 

Інформація Івано-Франківського БК УТОГ

 газета Наше Життя

Свято молодості й краси в Івано-Франківську

2017-03-15
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1489155970_foto_mis.jpg

У сонячний зимовий день 19 лютого в Івано-Франківському БК УТОГ було проведено обласний конкурс «Нечуючі Міс та Містер Прикарпаття — 2017».

газета Наше Життя