Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Добра справа приносить радість

Захід до Міжнародного дня інвалідів відбувся у Бродівському будинку культури УТОГ 4 грудня. Сміхом та аплодисментами супроводжували глядачі цікаві сценки, представлені в концертній програмі. Активними були вони й під час гри «Вгадай предмет». Особливо дітям було цікаво із зав’язаними очима визначати, що це за річ. Ну і, звичайно ж, були пісні у жестовому виконанні та танець з рушниками, без яких не обходиться жодна концертна програма. В кінці заходу вручили нагороди учасникам художньої самодіяльності, подякувавши їм за чудовий подарунок — цікаві виступи.

 

 

 

* * *

 

На свято Миколая та до Новорічних свят у гуртожитку Бродівського МП «Явір» УТОГ не забули вручити подарунки для нечуючих сиріт. До них знову завітала заступник директора з НВР О.Г. Боровець і, звісно, не з пустими руками… Вона передала хлопцям подарунки — пакунки солодощів від заступника голови Бродівської районної ради В.С. Підгрушної та голови Львівськоі обласної ради О.О. Ганущина. Задоволенню не було меж! Раділи й ми, тому що будь­яка добра справа завжди приносить радість.

 

 

 

Н. ЖОЛУДЄВА

 газета Наше Життя

Добра справа приносить радість

2017-02-05
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-02/1486057326_20161204_141834.jpg

Захід до Міжнародного дня інвалідів відбувся у Бродівському будинку культури УТОГ 4 грудня. Сміхом та аплодисментами супроводжували глядачі цікаві сценки, представлені в концертній програмі.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ