Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Райдуга» засяяла на Вінниччині

24—25 листопада Вінниччину відвідав театр міміки та жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ із новою концертною програмою « Ми — браття козацького роду».

 

Зустріч із творчим колективом теат­ру планувалась на 17 листопада, але через складні погодні умови була перенесена на тиждень пізніше.

Оскільки невелика глядацька зала Вінницького БК УТОГ навряд чи змогла б вмістити всіх бажаючих переглянути виступ киян, керівництво обласної організації УТОГ домовилося з адміністрацією будівельного коледжу про виступ колективу у їхньому навчальному закладі.

Переглянути програму фольк-шоу «Ми — браття козацького роду» прий­шли працівники Вінницького УВП УТОГ, учні спецшколи-інтернату, а також усі бажаючі члени УТОГ.

 

Програма виступу театру «Райдуга» була насичена традиційними українськими піснями й танцями, які ідентифікують наш народ як націю, яка має свою державу, мову, культуру та традиції. Програма дуже актуальна сьогодні, коли наш народ, незалежно від національності кожного з нас, виборює своє право на місце у сучасному світі серед незалежних демократичних держав.

Розчулив усіх глядачів виступ нашого земляка Володимира Коваля про війну на сході України, бо саме там зараз гаряча точка, де гинуть  кращі сини нашої держави, захищаючи її від російської агресії. Глядачі відчули справжній дух українського народу під час виконання Гімну України в одному з номерів, переглядаючи його стоячи.

 

По завершенню концертної програми художній керівник та увесь колектив театру «Райдуга» щиро подякували адміністрації обласної організації УТОГ за теплий і сердечний прийом. У свою чергу, керівництво обласної організації УТОГ подякувало колективу театру «Райдуга» за цікаву змістовну програму та побажало нових творчих успіхів.

 

В. ЛАЗАРЕНКО, директор Вінницького БК УТОГ.газета Наше Життя

«Райдуга» засяяла на Вінниччині

2016-12-12
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-12/1481211753_image002.jpg

24—25 листопада Вінниччину відвідав театр міміки та жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ із новою концертною програмою « Ми — браття козацького роду».

газета Наше Життя