Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Малюнок на асфальті

Діти – цвіт Землі, майбутнє нашої країни, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

 

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, у Житомирському БК УТОГ відбувся приємний захід для дітей  –  «Малюнок на асфальті». До цього заходу культорганізатор підготувалась заздалегідь,  розповсюдила оголошення та придбала засоби для малювання. Тож мами і тата привели своїх діток до БК, щоб ті показали свої таланти з малювання на асфальті.

 

Програма була довільна. Завдання було малювати, що завгодно. Мило-любо було дивитися, коли дітки малювали своїх мам, квіти, будинки, сонечко,зайчика та ведмедика. Навіть символ України – прапор правильно розмалювали. І дуже приємно було, що не було жодного малюнку, який би нагадував війну – ні танків, ні солдатів, ні автоматів. Взагалі відчувалося, що дитячі серця налаштовані на мир і кажуть своїми витворами: «Війні  –  ні!».

А ще приємно було дивитися, як уважно слухали діти, коли культорганізатор розповідала про таланти. Пройдуть роки, і можливо, серед них виростуть нові  Рєпіни і Яблонські. В кінці заходу кожна дитина одержала невеличкі подарунки,  адже цього дня  було  їхнє свято,і відзначили вони його добре.

 

К. БАШИНСЬКА.газета Наше Життя

Малюнок на асфальті

2016-07-12
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-06/1467271838_p6010276.jpg

Діти – цвіт Землі, майбутнє нашої країни, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

газета Наше Життя