Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Весняний настрій – для ветеранів

З нагоди Міжнародного жіночого дня, у Культурному центрі УТОГ, у святково прикрашеній залі відбулася зустріч з нечуючими ветеранами та пенсіонерами.

 

З привітанням та найкращими побажаннями до всіх звернулася заступник директора КЦ УТОГ Л.В. Оришко. Їй допомагала у перекладі Л.І. Холіна.

Розпочався святковий захід з виступу Д.І. Березової з віршем «А жінка в світ приходить для любові». З розповіддю про те, як святкують 8 Березня в інших країнах світу, виступила С.А. Вишневська.

Була також проведена цікава вікторина «Що, де і коли?», присвячена Міжнародному жіночому дню, активні учасники якої отримали призи.

Порадували ветеранів і артисти художньої самодіяльності КЦ УТОГ:   Г. Гук виконав жестами пісню про янголів, а П. Овчарова, О. Стьопкіна та О. Охоцький показали мініатюру «На дискотеці». Ці виступи стали справжньою насолодою для глядачів.

А далі відбулося пригощання чаєм, під час якого член УТОГ, кандидат хімічних наук Т.М. Зіневич порадила, як правильно заварювати пахучий і корисний чай. А ще вона розповіла, які є чаї, з якими домішками трав можна приготувати цей цілющий напій і як потрібно пити чай. Кожний гість мав змогу спробувати різні за смаком чаї.

Коли заграла музика, відважні кавалери підходили до дам і запрошували до танцю: «Я пригласить хочу на танец Вас, и только Вас…». Ветерани весело та завзято танцювали, даруючи один одному гарний святковий настрій.

Далі відбувся конкурс «Краща господиня», під час якого голова Київської ради ветеранів УТОГ В. Скурчинська разом з К. Полтавською відгадували,  які крупи були викладені на блюдечку.

Які тільки ігри не вигадувала наша витівниця — С. Вишневська! Так, у конкурсі «Найкращий офіціант» його учасники повинні були, танцюючи,  пронести надувні кульки так швидко, щоб вони не впали. Переможці отримали подарунки.

Під час продовження чаювання, ведучі вечора та активісти Ради ветеранів не залишили поза увагою наших милих жінок. Кожній з них подарували паперову квітку з солодким сюрпризом, зроблену вмілими руками Д.І. Березової.

А на завершення свята з поздоровленнями виступили голова Київської організації УТОГ М.М. Левицький, а також голова Всеукраїнської Ради ветеранів УТОГ Г.М. Мережко, які побажали нашим ветеранам здоров’я, доб­ра й злагоди в їхніх сім’ях.

 

Інформація Київської ради ветеранів УТОГ.

 газета Наше Життя

Весняний настрій – для ветеранів

2016-04-17
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/1458459904__dsc7930.jpg

З нагоди Міжнародного жіночого дня, у Культурному центрі УТОГ, у святково прикрашеній залі відбулася зустріч з нечуючими ветеранами та пенсіонерами.

газета Наше Життя