Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Під знаком Купідона

 

Плаче розгублена скрипка

Здалеку десь, з висоти…

І ні початку не видко,

І до кінця не дійти…

Хто її струни тривожить

знову і знов?

Це на печаль не схоже,

Схоже скоріш на любов…

 

День святого Валентина — день закоханих. Ось уже понад 120 років це свято є одним із найулюбленіших на Заході, а не так давно – й у нашій країні. Воно співзвучне нашій ментальності, адже українці з давніх часів успадкували й пронесли любов до рідної землі, матері, коханої крізь усі роки і століття. Його святкують дорослі й діти, сім’ями та в колі друзів. А прийшло воно до нас з Італії, де святий Валентин є покровителем закоханих. Саме День святого Валентина дає можливість висловитися серцю. І не обов’язково це буде освідчення в коханні, може бути й просто вияв добрих почуттів.

 

 

Цікаво і весело пройшла конкурсно­-розважальна програма «Під знаком Купідона», організована Острозь­кою ТО УТОГ спільно з міською бібліотекою для старшокласників КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа­інтернат І–ІІІ ст.».

Конкурсна програма прийшлася до душі всім присутнім. Веселими і цікавими були конкурси «Комплімент», «Ти без мене — не ти, я без тебе — не я» (він показав, як добре конкурсанти знають літературу та відомих людей), «Спостережливість» (під час якого учасники давали відповідь щодо зовнішності, звичок, захоплень свого партнера). В перервах між конкурсами відбулись інтелектуальні конкурси з глядачами та вболівальниками.

 

 

Конкурс «Прикрась торт» був завершальним. Після підбиття підсумків та вручення подарунків переможцям, усі учасники й присутні поласували смаколиками за чашкою чаю та отримали сувенірні сердечка.

 

Л. ЗАХАРЧУК, завідувач Острозької міської бібліотеки.

 газета Наше Життя

Під знаком Купідона

2016-02-24
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-02/medium/1456128857_b612_20160214_164523.jpg

День святого Валентина — день закоханих. Ось уже понад 120 років це свято є одним із найулюбленіших на Заході, а не так давно – й у нашій країні.

 

газета Наше Життя