Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Добрим людям на здоров’я!

Ось і закінчились Різдвяні свята. Кожен із нас зустрічав Новий рік по-­своєму, але, думається, з надією на краще майбутнє.

 

 

Для працівників будинків культури це були «найжаркіші» часи. І в нашому Житомирському БК УТОГ для культ­працівників і на Миколая, і на Новий рік не було перепочинку. І, звичайно ж, під кінець свят «родзинкою» програми стало проведення дійства на Старий новий рік. Так уже повелося у нас у Житомирі, що щороку саме у ці дні новорічні персонажі відвідують зі святковими візитами наші УТОГівські установи (і не тільки їх) і дарують оптимістичний настрій людям у ці нелегкі часи. Ось і цього року на завершення новорічних свят спозаранку Дід Мороз, Снігуронька, Снігова Баба та дві циганки, налаштувавшись на хороший настрій, ходили посипати, колядувати, щедрувати, щоб наш люд хоч на деякий час забув про всі негаразди і повеселився разом з ними. Раді були посівальникам працівники облорганізації та УВП УТОГ. Не обминули вони і мерію Житомира. Мер міста — Сергій Іванович Сухомлин, зустрів глухих посівальників з радістю. Він з розумінням ставиться до глухих людей, тому Дід Мороз зі Снігуронькою та іншими персонажами завітали до високого керівництва. Сергій Іванович вислухав побажання Діда Мороза, пригостив щедрими подарунками присутніх і сфотографувався з ними на згадку (на фото). Новорічні персонажі полишали мерію з надією на підтримку УТОГу в майбутньому. На жаль, свята закінчуються, але попереду ще багато заходів, під час яких культпрацівникам працювати і працювати, а також доводити всім, що нечуючі — такі ж, як і всі: веселі, талановиті, завзяті до роботи.

 

 

К. БАШИНСЬКА.

 газета Наше Життя

Добрим людям на здоров’я!

2016-02-01
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-01/1454143747_suhomlin.jpg

Ось і закінчились Різдвяні свята. Кожен із нас зустрічав Новий рік по­-своєму, але, думається, з надією на краще майбутнє.

 

газета Наше Життя