Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Закохані і красиві

«І якби на те моя воля,

Написала б скрізь курсивами:

— Так багато на світі горя,

Люди, будьте взаємно красивими».

Ліна Костенко

 

У День святого Валентина в Луцькому БК УТОГ в.о. голови обласної Молодіжної ради Наталія Морозюк організувала і провела для молоді ігрово-розважальну програму «Закохані і щасливі».

Бібліотекар бібліотеки при БК УТОГ Ніна Хмель розповіла присутнім про старовинний Храм Пресвятої Богородиці у Самборі Львівської області, де зберігаються мощі святого Валентина, які привезли туди у 1759 році. Ще 255 років тому Папа Римський розпорядився передати цій церкві останки святого Валентина після того, як Європою пішов поголос про чудотворну ікону Пресвятої Богородиці з цього Храму. І може з часом, як зазначила Ніна Іванівна, це місто стане романтичним місцем паломництва всіх закоханих.

 

 

Далі розпочалася конкурсна програма на кращу закохану пару, у якій взяли участь:

— Михайло Іщенко з коханою дівчиною Марією Сімчук;

— Дмитро Медвідь та Софія Мороз;

— Олег Шкрунь і Оксана Кузьмич.

 

Журі конкурсу, яке очолила перекладач жестової мови Луцького БК УТОГ Лілія Кузьмич, обрало найкращу пару — Михайла та Марію. Переможцям і учасникам конкурсу були вручені призи та подарунки. Прозвучали теплі побажання закоханим і слова вдячності організаторам за чудовий вечір.

Наведений на початку цієї замітки вірш Ліни Костенко «Між іншим» став лейтмотивом цього цікавого заходу. Він викликав у присутніх глядачів старшого віку світлі спогади про їхню молодість і перше кохання.

 

М. ВЕРКО.газета Наше Життя

Закохані і красиві

2015-03-17
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-03/1426495425_den-valentina-001_.jpg

У День святого Валентина в Луцькому БК УТОГ в.о. голови обласної Молодіжної ради Наталія Морозюк організувала і провела для молоді ігрово-розважальну програму «Закохані і щасливі».

Бібліотекар бібліотеки при БК УТОГ Ніна Хмель розповіла присутнім про старовинний Храм Пресвятої Богородиці у Самборі Львівської області, де зберігаються мощі святого Валентина, які привезли туди у 1759 році...

газета Наше Життя