Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Шоу краси та мужності у Києві

4 лютого в Культурному центрі УТОГ відбулося справжнє свято краси та мужності — конкурси «Міс нечуюча красуня Києва — 2015» та «Нечуючий містер Києва — 2015». І якщо всі вже звикли до традиційного щорічного конкурсу серед дівчат, то конкурс серед хлопців був довгоочікуваною новинкою.

 

 

У подібному форматі за стандартами міжнародних змагань серед чоловіків такий конкурс фактично відбувся вперше. Адже попередні спроби провести його на всеукраїнському чи київському рівні серед представників сильної статі (у тому числі й он-лайн, на сайті нашої газети) були за довільною програмою або у вигляді заочного відбору за фотографіями.

Отже, у київських змаганнях взяли участь 4 чарівні дівчини та 6 мужніх юнаків, які працюють або навчаються у столиці та області.

 

 

Ведучі

 

Одразу ж розповімо вам про ведучих конкурсу — неперевершених Наталію Кравцову, перекладача жестової мови вищої категорії, та Сергія Парфьонова, відомого нечуючого українського флориста. Ці двоє талановитих людей гармонійно поєднували одне одного, не давали глядачам ні на хвилинку відволікатись та підтримували учасників на сцені теплими словами.

 

 

Журі

 

Цього року оргкомітетом конкурсу був підібраний такий склад журі, у якому були представники і молодого, і старшого поколінь: Ганна Щуцька, директор ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості», голова журі; Василь Стьопкін, заслужений артист України, викладач Київської спецшколи-інтернату № 9; Тетяна Парубець, заступник директора з виховної роботи КДВП «Контакт» УТОГ; Осман Охоцький, актор театру міміки та жесту «Райдуга», володар титулу «Vice Mister Deaf International — 2013» та автор цієї статті — голова Молодіжної ради УТОГ Марія Андрієнко.

 

 

Як же це, бути в журі?

 

Бути у складі журі для мене було незвично, адже вся увага була сконцентрована на всіх деталях, навіть найменших, навіть таких дрібничках, які, будучи просто глядачем, можна було не помітити. Особливих складнощів не було, робота журі була злагодженою та об’єктивною, переможці та номінації були розподілені шляхом підрахунку голосів та обговорення думок. Про те, хто ж став переможцем, ви дізнаєтесь трошки нижче, а зараз ми познайомимося з самими учасниками конкурсів…

 

 

Учасниці-дівчата

 

Отже, на сцену КЦ УТОГ вийшли:

  • тендітна Оксана Абрам, студентка Київської академії естрадного та циркового мистецтв, актриса театру міміки та жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ;
  • ефектна Юлія Костюшина, студентка Київського коледжу легкої промисловості;
  • яскрава Тетяна Ковальська, організатор дозвілля Білоцерківського будинку культури УТОГ;
  • ніжна Олена Павличенко, студентка Київського університету технологій та дизайну.

 

Оксана Абрам —«Міс Нечуюча красуня Києва — 2015».

 

Дівчата відрізнялися одна від одної, а впевненість на сцені Оксани, почуття смаку та стиль Юлії, щира усмішка Тетяни та модельна стрункість Олени ускладнювали завдання для журі. Адже серед гарних складно вибрати найкращу.

За традицією дівчата дефілювали по сцені у вечірньому вбранні та у «пляжному варіанті». Несподіванкою творчого конкурсу для глядачів, звиклих до пісень у жестовому виконанні та танців, стала презентація творчих робіт – вишитих власноруч картин Юлії Костюшиної. За словами дівчини, свій портрет вона вишила за місяць, а над деякими роботами доводилось працювати й до півроку. Роботи дівчини так сподобались усім, що деякі глядачі у залі навіть виявили бажання їх придбати.

 

 

Учасники-хлопці

 

На превеликий подив оргкомітету конкурсу, серед хлопців знайшлося більше сміливців, ніж серед дівчат! Отже, знайомтесь:

  • Денис Кебенко, учень Київської школи-інтернату № 9 для слабочуючих дітей;
  • Сергій Радзієвський, студент Київської академії естрадного та циркового мистецтв, актор театру міміки та жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ;
  • Олексій Павленко, студент Київського регіонального вищого професійного училища будівництва;
  • Петро Коломієць, студент цього ж ВПУ;
  • Артем Вердеш, теж студент Київського регіонального вищого професійного училища будівництва;
  • Владислав Хоменко — учень Київської школи-інтернату № 18 для дітей з порушеннями слуху.

 

 

Сергій Радзієвський — «Віце-містер Нечуючий Києва — 2015».

 

Денис Кебенко — «Нечуючий містер Києва — 2015».

 

Було помітне хвилювання хлопців, але, незважаючи на свій дебют на сцені, вони гідно впорались зі своїм завданням, продефілювали на сцені у костюмах та плавках і підготували цікаві творчі номери. Здебільшого хлопці підготували клоунади та кумедні сценки, які чудово підняли настрій глядачам. А Олексій запам’ятався своїм танго зі своєю чарівною партнеркою.

 

 

Хто ж представлятиме Київ на Все­українському конкурсі?

 

І ось, нарешті, довгоочікуваний момент оголошення переможців… За рішенням журі конкурсу титул «Міс Чарівність» було присвоєно Тетяні Ковальській, «Міс Грація» стала Олена Павличенко, «Віце-міс Нечуючою красунею Києва — 2015» оголошено Юлію Костюшину, а переможницею та володаркою титулу «Міс Нечуюча красуня Києва — 2015» стала Оксана Абрам, яка також набрала найбільшу кількість голосів серед глядачів, здобувши ще одну перемогу у номінації «Міс глядацьких симпатій».

 

 

Серед хлопців номінації були розподілені таким чином: «Містер Елегантність» — Олексій Павленко, «Містер Надійність» — Петро Коломієць, «Містер Мужність» — Артем Вердеш, «Містер глядацьких симпатій» — Владислав Хоменко. Почесний титул «Віце-містер Нечуючий Києва — 2015» здобув Сергій Радзієвський, а переможцем та володарем титулу «Нечуючий містер Києва — 2015» став Денис Кебенко.

 

Щиро вітаємо Оксану та Дениса з перемогою та бажаємо їм успіхів та вдалого виступу на Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться 7 березня у Культурному центрі УТОГ!

 

До нових зустрічей!

 

М. АНДРІЄНКО.

Фото Р. ГЕЦКО.газета Наше Життя

Шоу краси та мужності у Києві

2015-02-17
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-02/1424163063_vals-konkurs-miss-mister.jpg

4 лютого в Культурному центрі УТОГ відбулося справжнє свято краси та мужності — конкурси «Міс нечуюча красуня Києва — 2015» та «Нечуючий містер Києва — 2015». І якщо всі вже звикли до традиційного щорічного конкурсу серед дівчат, то конкурс серед хлопців був довгоочікуваною новинкою.

газета Наше Життя