Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«День, коли ми разом» та інші заходи

Листопад у Чернівецькій обласній організації УТОГ видався багатим на цікаві заходи, що передували Міжнародному дню інвалідів.

 

 

• 22 учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» стали членами Українського товариства глухих. Захід, що підготував та провів голова первинної організації УТОГ школи Жан Тарнавський, був змістовним та цікавим. З важливою подією у житті дітей — прийомом у члени УТОГ, школярів привітали: директор школи Н.В. Ткачук, в.о. голови облорганізації УТОГ Л.І. Дубровіна та голова Чернівецької міської ТО УТОГ Н.М. Армашова. Згадали про учнів, які вже давно покинули стіни школи і стали на самостійний шлях життя. Завдяки дбайливому супроводу УТОГ вони досягли значних успіхів, стали повноправними та успішними членами суспільства.

• Обласною спортивною федерацією УТОГ (президент — Д.А. Білобровець), спільно з Чернівецьким обласним центром «Інваспорт», проведено відкритий турнір з футзалу на Кубок Чернівецького обласного центру «Інваспорт», приурочений до Міжнародного дня інвалідів. У ньому взяли участь 6 команд з міст Тернополя, Івано-Франківська, Хмельницька, Львова та 2 команди з Чернівців. Переможцем стала команда з м. Тернополя.

• Працівники міської ТО УТОГ, спільно з адміністрацією Чернівецького УВП та ВП «Черемош» УТОГ, відвідали на дому та привітали з 90-річним ювілеєм ветеранів праці та УТОГ— Миколу Павловича Вережана та Домну Василівну Примак, які все життя пропрацювали на підприємстві, були передовиками виробництва та наставниками молоді.

• У спецшколах-інтернатах для дітей з порушеннями слуху та мови м. Чернівці проведено вже традиційні акції «Доброти не зміліє криниця», в яких взяли участь представники місцевих та районних рад, обласної організації УТОГ та меценати. Вони внесли посильну частку допомоги, яка принесла радість учням, а також упевненість у тому, що є люди, які не залишають тих, хто потребує особливої уваги.

• Обласний будинок культури УТОГ з концертною програмою «Від серця до серця» долучився до благодійної акції по збору коштів на лікування поранених в АТО буковинських воїнів, яка проходила під патронатом голови Садгірської райради м. Чернівці Ю.І. Буреги.

• За клопотанням обласної організації УТОГ, міською радою виділено фінансову допомогу для підтримки одиноких, престарілих та малозабезпечених інвалідів зі слуху.

• Тематичним вечором «День, коли ми разом» та концертною програмою «Від серця до серця» в обласному Будинку культури завершився цикл заходів до Міжнародного дня інвалідів.

 

Н. АРМАШОВА, голова Чернівецької міської ТО УТОГ.газета Наше Життя

«День, коли ми разом» та інші заходи

2014-12-25
УТОГ / В культзакладах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-12/1419351859_nashe_zhittya4_.jpg

Листопад у Чернівецькій обласній організації УТОГ видався багатим на цікаві заходи, що передували Міжнародному дню інвалідів.

• 22 учні комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» стали членами Українського товариства глухих. Захід, що підготував та провів голова первинної організації УТОГ школи Жан Тарнавський, був змістовним та цікавим. З важливою подією у житті дітей — прийомом у члени УТОГ, школярів привітали...

газета Наше Життя