Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Тезисно про основні рішення

  20/02/2019     9 560      Paul    

На першому в цьому році засіданні президії ЦП УТОГ, яке відбулося 23 січня, розглядалося понад 40 питань. Це й не дивно, бо на початку року на розгляд і затвердження президії зазвичай виносяться такі важливі питання, як підсумки минулого року та плани на наступний період, основні фінансові документи, положення про всеукраїнські заходи, які повинні відбутися найближчим часом, питання оплати праці тощо. Отже, тезисно повідомимо про найважливіше.


  • Прийнято рішення провести черговий V пленум Центрального правління УТОГ 21–22 травня 2019 року у м. Києві, на базі Навчально-відновлювального центру УТОГ, затверджено порядок денний пленуму.

  • Станом на 15.01.2019 року узгоджені й затверджені бізнес-плани всіх підприємств УТОГ (планувалося затвердити їх до кінця грудня 2018 року, затримка сталася через Херсонське УВП УТОГ та СПКТБ УТОГ).

  • Розглянуто результати виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати станом на 01.01.2019 року: на Бродівському МП «Явір» і на Дрогобицькому МП «Карпати» заборгованість погашена повністю.

  • У зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної зарплати в Україні затверджено нову схему посадових окладів керівників, професіоналів та фахівців апаратів правлінь обласних та територіальних організацій УТОГ та культзакладів УТОГ, місячні оклади робітників облорганізацій УТОГ.

  • Затверджено план роботи Ради директорів підприємств УТОГ і план роботи Ради голів обласних організацій УТОГ на 2019 рік.

  • Прийнято постанову про затвердження нової редакції Типового положення про Будинок культури УТОГ.

  • Затверджено Положення про службове посвідчення працівників регіональних організацій Українського товариства глухих.

  • Прийнято постанову про затвердження Переліку заходів, які планується провести на базі Навчально-відновлювального центру УТОГ у 2019 році.

  • За пропозицією, висловленою учасниками наради голів територіальних організацій УТОГ, відмінено дію Положення про проведення конкурсу «Кращий голова територіальної організації УТОГ», яке було затверджено у 2001 році. Натомість рекомендовано головам обласних організацій УТОГ щорічно визначати кращого голову ТО УТОГ у своїй області.

  • Затверджено Положення про проведення фотоконкурсу «Світ очима ветеранів УТОГ» на сторінках газети «Наше життя» УТОГ.

На засіданні президії ЦП УТОГ розглянуто також оперативну інформацію про результати роботи підприємств Товариства за січень–грудень 2018 року, за якою було випущено продукції у діючих цінах на суму, що становить 127% виконання планових завдань з обсягів виробництва продукції. Виконали ці планові завдання на 100 і більше відсотків 21 підприємство. Мають низький рівень виконання планових завдань з обсягів виробництва продукції (менше 50 відсотків) три підприємства — Дніпровське ВП, Херсонське УВП та Черкаське УВП.

Під час роботи президії ЦП УТОГ розглянуті також інші питання і прийнято відповідні постанови.
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Тезисно про основні рішення

2019-02-20
УТОГ / У президії ЦП УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/medium/1550582614_p1220791.jpg  На першому в цьому році засіданні президії ЦП УТОГ, яке відбулося 23 січня, розглядалося понад 40 питань. Це й не дивно, бо на початку року на розгляд і затвердження президії зазвичай виносяться такі важливі питання, як підсумки минулого року та плани на наступний період, основні фінансові документи, положення про всеукраїнські заходи, які повинні відбутися найближчим часом, питання оплати праці тощо. Отже, тезисно повідомимо про найважливіше.
газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ