Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Гарячі події 29 вересня

  30/09/2017     2 608      Paul    

Усіх, безумовно, схвилювали події, які сталися 29 вересня біля будівлі апарату ЦП УТОГ.

Перш за все, слід зазначити, що літні події на Херсонському УВП УТОГ, висвітлені в програмі «ТСН. Новини» на телеканалі «1+1», отримали продовження, коли 25 вересня група працівників УВП на чолі з головою  Соціалістичної партії України Іллєю Ківою та чуючим херсонським активістом Кирилом Стремоусовим (це він увірвався на чолі знімальної групи до приміщення Херсонського УВП УТОГ у липні) захопили кабінет директора підприємства і забрали установчі документи. Як це назвати, як не рейдерством???

Далі 27 вересня на своїй сторінці у Фейсбуці одіозний борець за справедливість Ілля Ківа оголосив, що очолив «хрестовий похід» на Київ групи протестувальників від Херсонського УВП УТОГ.

Приїхавши на автобусі до столиці, вони 28 вересня побували і під Адміністрацією Президента, і в Генеральній прокуратурі, а після обіду 29 вересня розвернули свої гасла під будівлею апарату ЦП УТОГ на Великій Васильківській, 74.

Натовп був налаштований дуже агресивно, лунали крики, лайка і погрози, тому керівництвом ЦП УТОГ було прийнято рішення, щоб не допустити повторення херсонського сценарію і не заважати роботі службовців, вийти разом невеликою групою активістів УТОГ на вулицю для розмови з протестувальниками.

Їх зустріли криками, з яких особливо вирізнялися підбурливі істеричні репліки Кирила Стремоусова: «Это ваш дом, заходите туда!» та інші провокаційні вигуки. Не зважаючи на ці крики, виконувач обов’язків голови Т.О. Кривко (голова УТОГ І.І. Чепчина на той час уже 4-й день перебувала у закордонному відрядженні) спокійно жестовою мовою звернулася до натовпу, роз’яснила ситуацію і запропонувала почекати приїзду І.І. Чепчиної до Херсона, як і було домовлено попередньо, для зустрічі з працівниками УВП. Проте протестувальники, підбурювані криками Стремоусова та інших людей з натовпу (здебільшого чуючих) почали штурм дверей, намагаючись увірватися до будівлі ЦП УТОГ. На жаль, при цьому штурмі не обійшлося без травм (дякувати богу, незначних) й пошкодженого одягу. Проте групі активістів УТОГ, які стояли поруч з Т.О. Кривко, а також поліції вдалося відтіснити нападників.

У цей момент перед усіма з’явився сам пан Ківа, який наголосив, що захищає інтереси глухих на чолі профспілкової організації інвалідів, обвинуватив керівництво УТОГ у всіх гріхах і пригрозив розслідуванням прокуратури за поданою на сьогоднішній зустрічі з Генеральним прокурором заявою.

Розгорілася абсолютно неконструктивна суперечка стосовно входу всіх протестувальників до будівлі ЦП, дехто пропонував вести протокол тут же, на вулиці. Зрозуміло, що за таких обставин про спокійну розмову говорити зайве. Зрештою, після суперечки й обміну думками з виконуючою обов’язки голови УТОГ Ілля Ківа погодився, що необхідно знайти якийсь компроміс і дав вказівку на виділення з усього натовпу, що вирував перед дверима,  5–6 осіб для ведення переговорів.

Врешті решт, така група була сформована і пройшла всередину. На зустрічі у конференц-залі вона передала керівникам УТОГ свій лист-звернення, висловила свої претензії і вимоги (їх озвучувала здебільшого колишній юрист підприємства О.В. Якуб — чуюча людина).

У листі були викладені скарги на низькі зарплати, понаднормову роботу, зловживання з боку директора УВП і вимога щодо її звільнення. Крім того, піднімалося питання стосовно приватизації приміщень у гуртожитку (ця тема особливо хвилювала не лише глухих, а й чуючих мешканців гуртожитку, які приєдналися до цієї акції).

Під час переговорів сторони дійшли згоди, що президія ЦП розгляне всі ці вимоги і претензії, а у понеділок (тобто 2 жовтня) голова УТОГ І.І. Чепчина буде у Херсоні, де зустрінеться з колективом підприємства. Про це Т.О. Кривко оголосила всім протестувальникам після закінчення перемовин.

Наступного дня, у суботу 30 вересня, відбулося позачергове засідання президії ЦП УТОГ, на якому розглядалися питання, пов’язані з ситуацією на Херсонському УВП УТОГ. Присутньому на засіданні голові Херсонської облорганізації УТОГ Г.М. Фоміну довелося відповідати на гострі питання стосовно становища, яке склалося на підприємстві, ослаблення інформаційно-роз’яснювальної роботи з працівниками УВП та ін. Була сформована група з членів президії ЦП УТОГ і голів облорганізацій УТОГ для поїздки до Херсона у понеділок для вирішення кадрових та інших питань.

Далі буде.

Інф. «НЖ».


газета Наше Життя

Гарячі події 29 вересня

2017-09-30
У президії ЦП УТОГ / Відео https://utog.org/uploads/posts/2017-09/medium/1506783473_00012_1.jpg

Усіх, безумовно, схвилювали події, які сталися 29 вересня біля будівлі апарату ЦП УТОГ. Перш за все, слід зазначити, що літні події на Херсонському УВП УТОГ, висвітлені в програмі «ТСН. Новини» на телеканалі «1+1», отримали продовження, коли 25 вересня група працівників УВП на чолі з головою Соціалістичної партії України Іллєю Ківою та чуючим херсонським активістом Кирилом Стремоусовим (це він увірвався на чолі знімальної групи до приміщення Херсонського УВП УТОГ у липні) захопили кабінет директора підприємства і забрали установчі документи. Як це назвати, як не рейдерством???

газета Наше Життя