Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Розглянуто важливі питання (продовження)

Після розгляду стану справ на Бродівському МП «Явір» президія ЦП УТОГ заслухала інформацію стосовно роботи новоствореного підприємства об’єднання громадян (ПОГ) «Маріупольське виробниче підприємство УТОГ». З цього питання виступив директор підприємства В.О. Турчанінов, який розповів про заходи, вжиті для оформлення документів ПОГ, забезпечення охорони його території, наведення порядку у стосунках з орендарями тощо.

 

З метою відновлення діяльності підприємства УТОГ у Маріуполі й забезпечення глухих роботою, президія ЦП УТОГ у своїй постанові зазначила ще цілий ряд подальших кроків стосовно відновлення його водопостачання, опалення і приведення у порядок приміщень.

Директору підприємства В.О. Турчанінову доручено розробити й надати на розгляд президії ЦП УТОГ програму своєї діяльності та бізнес-план ПОГ на 2017 рік для прийняття рішення про укладання з ним контракту, розробити план реконструкції і ремонту приміщень гуртожитку та ін.

На президії ЦП УТОГ розглянуто також питання роботи підприємств УТОГ за січень 2017 року, з яким виступив начальник виробничо-господарського відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ О.А. Просоленко. Зокрема, зазначалося, що за перший місяць цього року обсяг виробництва продукції всіма підприємствами УТОГ у діючих цінах становив 88,1 % від планових завдань. Але мають низький рівень його виконання 6 підприємств УТОГ: Дніпровське ВП — 22,9 %; Чернівецьке ВП «Черемош» — 33,2 %; Кам’янське ПОГ «Парус-Метиз» — 49,6 %; Харківське УВП №1 — 25,5 %; Чернівецьке УВП — 36,3 % та СПКТБ — 17,1 %.

Відрахування до бюджету Товариства за січень 2017 року підприємства УТОГ виконали на 91,5 %, в тому числі: від виробничої діяльності — на 106,9 %, від надання майна УТОГ в оренду — на 87,1 %.

Головний бухгалтер виконавчого апарату ЦП УТОГ О.Ю. Бутенко доповіла щодо узгодження у другому читанні проекту бюд­жету УТОГ на 2017 рік, який формується за рахунок власних коштів Товариства. Зокрема, згідно з цим проектом, через недостатню суму фінансування з Державного бюджету України на утримання непромислової сфери УТОГ, з бюджету Товариства було додатково виділено 3 млн грн для забезпечення діяльності обласних організацій УТОГ.

Далі, у зв’язку з вимогою приведення назв територіальних організацій УТОГ у відповідність до постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», за поданням начальника відділу соціальної та кад­рової роботи Н.А. Зборовської президія ЦП УТОГ прийняла рішення про перейменування Котовської територіальної організації у Подільську ТО УТОГ (Одеська область).

Прийнято також постанову про внесення змін до мережі Одеської обласної організації УТОГ, якою передбачено задовольнити клопотання президії правління Одеської облорганізації УТОГ, дозволивши провести реорганізацію у структурі територіальних організацій з наступним перерозподілом районів обслуговування:

— ліквідувати з 31.03.2017 року Балтську ТО УТОГ і створити Балтську первинну організацію УТОГ шляхом її приєднання до Подільської ТО УТОГ;

— Балтський, Березівський, Любашівський, Миколаївський, Савранський райони, які були закріплені за Балтською ТО УТОГ, передати на обслуговування до Подільської ТО УТОГ.

Президія ЦП УТОГ заслухала й прийняла рішення з цілого ряду питань оплати праці, з якими виступив начальник відділу економіки С.В. Котельянець. Це, зокрема, питання про результати виконання підприємствами УТОГ основних показників з праці за 2016 рік, про затвердження лімітів питомої ваги осіб з інвалідністю зі слуху у середньообліковій кількості працівників на підприємствах УТОГ на 2017 рік тощо.

Одним з тривожних фактів, які прозвучали на президії і викликали необхідність додаткового обговорення і прийняття заходів, стала інформація про зменшення кількості глухих спеціалістів на підприємствах УТОГ. Всім зрозуміло, що основною причиною є невисокий рівень оплати праці. Але, крім того, є ще ряд факторів, які впливають на цю гірку статистику. Як зробити так, щоб фахівці, зокрема молодь, не звільнялися з роботи у структурних підрозділах УТОГ і своєю успішною працею на благо Товариства могли забезпечити гідний рівень життя для себе і своєї родини? Від членів президії прозвучали пропозиції стосовно надання допомоги молодим спеціалістам шляхом встановлення шефства над ними, розширення соціального пакета послуг та пільг, які мають працівники УТОГ, і, що є найболючішим для багатьох, — забезпечення житлом.

Було прийнято рішення найближчим часом ще раз повернутися до цього питання з метою конкретизації тих заходів, які необхідно вжити для поліпшення ситуації.

На президії ЦП УТОГ було також прийнято рішення про дату проведення чергового, ІІ пленуму ЦП УТОГ. З урахуванням календаря проведення інших заходів, були встановлені наступні дні роботи пленуму — 26—27 квітня 2017 року.

 

Інф. «НЖ»газета Наше Життя

Розглянуто важливі питання (продовження)

2017-03-23
УТОГ / У президії ЦП УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1490184656_dsc_4820_.jpg

Після розгляду стану справ на Бродівському МП «Явір» президія ЦП УТОГ заслухала інформацію стосовно роботи новоствореного підприємства об’єднання громадян (ПОГ) «Маріупольське виробниче підприємство УТОГ». З цього питання виступив директор підприємства В.О. Турчанінов, який розповів про заходи, вжиті для оформлення документів ПОГ, забезпечення охорони його території, наведення порядку у стосунках з орендарями тощо.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ