Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Дамоклів меч» зарплати й світлі плани на майбутнє

Засідання президії ЦП УТОГ, яке відбулось 23 листопада ц. р., можна умовно поділити на дві частини. У першій з них розглядались проблемні питання, що стосувались виробничої сфери УТОГ, у другій йшлося про плани на майбутнє, що здебільшого стосувалися проведення значних культурно-масових заходів наступного року.

 

Б.І. Віткович.

 

Першим на порядку денному стояло питання «Про результати роботи підприємств УТОГ за січень-жовтень 2016 року», з яким виступив начальник виробничого відділу апарату ЦП УТОГ О.А. Просоленко.

Заслухавши оперативну інформацію про результати роботи підприємств УТОГ за січень-жовтень 2016 року та розглянувши порівняльні графіки виконання підприємствами УТОГ планових завдань з обсягів виробництва продукції, отримання доходу та відрахувань коштів до бюджету УТОГ (додаток до постанови), президія Цент­рального правління УТОГ постановила інформацію про результати роботи підприємств УТОГ за січень-жовтень 2016 року взяти до уваги, а за неповне перерахування коштів до бюд­жету УТОГ за зазначений період від надання майна УТОГ в оренду суворо попередити директорів Дніпровського ВП, Лубенського УВП, Львівського ШП «Силует», Херсонського УВП, Одеського ВО «Електрик», Харківського УВП №1, Рівненського УВП, Черкаського УВП, Чернівецького УВП та СПКТБ УТОГ. Постановою передбачено зобов’язати директорів підприємств УТОГ в листопаді-грудні 2016 року забезпечити повне виконання затверджених на 2016 рік завдань по обсягах випуску продукції, отримання прибутку та відрахувань коштів до бюд­жету УТОГ; здійснити в обов’язковому порядку планові мінімальні суми відрахувань коштів до бюджету УТОГ від надання майна УТОГ в оренду; надати разом з проектами своїх програм на 2017 рік графіки погашення заборгованості перед бюджетом УТОГ за 2016 рік; у термін до 9.12.2016 року надати в ЦП УТОГ пропозиції і розрахунки щодо роботи підприємства в умовах підвищення з 1.01.2017 року мінімального розміру місячної заробітної плати до 3200 гривень та передбачити цей розмір при розробці бізнес-плану підприємства на 2017 рік.

З приводу останнього пункту розгорнулась гаряча дискусія, в якій брали особливо активну участь начальник відділу праці та заробітної плати А.Й. Рінгіс і члени президії — представники директорського корпусу: В.М. Зюбін та Ю.Л. Горощак. Директори наголошували на тому, що у зв’язку з підвищенням мінімального розміру місячної заробітної плати у першому кварталі 2017 року слід очікувати зниження відрахувань коштів до бюджету УТОГ з декількох причин, перш за все, через зменшення прибутку підприємств. Адже за економічними законами підвищення зарплати призведе до подорожчання продукції, у вартість якої її закладено. Отже, шоковані покупці не поспішатимуть купувати продукцію за новими цінами. Ще йшлося про тарифну сітку, міжпосадові коефіцієнти, галузеві угоди та інші чинники, пов’язані з підвищенням мінімальної зар­плати, яке нависло над усіма, як дамок­лів меч... За оптимістичними прогнозами, все має нормалізуватися за 3—4 місяці…

 

З інформацією про стан справ на Дніп­ровському УВП УТОГ виступив заступник голови ЦП УТОГ з виробничих питань В.Ф. Цимбалюк, який нещодавно побував на цьому підприємстві. Він підкреслив, що директор УВП М.П. Пісклов зміг виконати час­тину доручень, які зазначені у постанові президії ЦП УТОГ за вересень місяць. Зокрема, стосовно ремонту, оренди та перерахувань до бюджету УТОГ. Проте з завантаженням працівників підприємства роботою та з вирішенням кадрових питань все набагато складніше. Зокрема, стоїть питання про підбір кандидатури на місце директора Дніп­ровського УВП УТОГ. З цього питання В.Ф. Цимбалюк мав розмову з представниками міської влади, які обіцяли посприяти у вирішенні цієї проблеми.

Кадрові питання і пошук замовлень є також найважливішими з тих, що стоять перед виконуючим обов’язки директора Дрогобицького МП «Карпати» УТОГ Б.І. Вітковичем. Богдан Іванович був присутній на засіданні президії, де відповів на численні запитання. Крім зазначених вище, перед ним були поставлені й інші запитання про вирішення складних проблем, яких на підприємстві накопичилось чимало. За результатами бесіди з Богданом Івановичем президією було прийнято рішення про укладення контракту з ним на 3 місяці для роботи на посаді в.о. директора Дрогобицького МП «Карпати» УТОГ.

 

Далі буде.

 

Інф. «НЖ».

 

Сохранить

Сохранитьгазета Наше Життя

«Дамоклів меч» зарплати й світлі плани на майбутнє

2016-12-07
УТОГ / У президії ЦП УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-12/1481041513_dsc_3186.jpg

Засідання президії ЦП УТОГ, яке відбулось 23 листопада ц. р., можна умовно поділити на дві частини. У першій з них розглядались проблемні питання, що стосувались виробничої сфери УТОГ, у другій йшлося про плани на майбутнє, що здебільшого стосувалися проведення значних культурно-масових заходів наступного року.

Сохранить

Сохранить

газета Наше Життя