Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Про підсумки роботи за 9 місяців і не лише про це (продовження)

На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ».

 

Відзначено, що керівництвом облорганізації вживались певні заходи з покращення її діяльності. Але, разом з тим, ревізією виявлені грубі помилки у веденні фінансово-господарської діяльності.

За неналежну організацію бухгалтерського обліку, а також за нецільове використання бюджетних коштів рішенням президії ЦП УТОГ голові Запорізької облорганізації УТОГ В.Ю. Дюжеву оголошено догану. Його зобов’язано у найкоротший термін усунути виявлені порушення, розглянути матеріали перевірки на засіданні президії облорганізації та затвердити план заходів з усунення недоліків.

Ще одним складним питанням, що розглядалось на порядку денному президії ЦП УТОГ, стала інформація про роботу Маріупольського ВП «Азовреле» УТОГ, з якою у супроводі фото-слайдів виступив заступник голови з виробничих питань В.Ф. Ци­м­­балюк (про це читайте нижче окремий матеріал, підготовлений провідним інженером з ремонту виконавчого апарату ЦП УТОГ Є.Й. Дембінським).

На президії ЦП УТОГ було також розглянуто цілий ряд інших питань, у тому числі:

— про результати роботи інвестиційного фонду УТОГ за 9 місяців 2016 року (доповідач — О.Ю. Бутенко);

— про затвердження перс­пек­тив­ного плану заходів з виконання Концепції економічного і соціального розвитку УТОГ на 2016 — 2021 роки та плану заходів з виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених учасниками ХІХ з’їзду УТОГ (доповідач — С.В. Котельянець);

— про формування проекту бюджету УТОГ та попередні завдання з основних показників діяльності підприємств УТОГ на 2017 рік (доповідач — В.В. Шевчук);

— про внесення змін до форми річної статистичної звітності з організаційно-масової та реабілітаційної роботи (доповідач — С.В. Котельянець);

— про затвердження у новій редакції опису Емблеми УТОГ та нового фірмового бланку УТОГ (доповідач — С.В. Котельянець);

— про структуру виконавчого апарату ЦП УТОГ (доповідач — І.І. Чепчина);

— про відзначення заступника директора з навчально-виховної роботи Львівського ШП «Силует» УТОГ Г.С. Богачика відзнакою Товариства «За заслуги»

— інші питання порядку денного, з яких були прийняті відповідні постанови.

 

Інф. «НЖ».

 

 

Щодо стану справ на Маріупольському ВП «Азовреле» УТОГ

 

У зв’язку із початком бойових дій на сході України, подібно до інших підприємств цього регіону, Маріупольське ВП «Азовреле» УТОГ з 2014 р. почало відчувати значні складності у проведенні своєї виробничої діяльності. Під час активного обстрілу міс­та на початку 2015 р. «Азовреле» взагалі призупинило свою роботу.

Відповідно до розпорядження ЦП УТОГ була сформована ревізійна група, яка у період з 18 по 20 жовтня 2016 року здійснила перевірку стану справ на підприємстві.

В її результаті було встановлено, що на «Азовреле» на даний час не працюють та не виробляють продукцію, знач­на частина будівель та споруд знаходиться у занедбаному стані, елект­ропостачання цехів відсутнє через роз-укомплектованість розподільчих щитів та частково зрізані кабелі живлення, охорона підприємства відсутня. Від загальної кількості верстатів та обладнання в цехах залишилося лише декілька одиниць. У багатьох місцях наявні сліди вирізання металевих конструкції, трубопроводів, монорельсів тощо.

Фінансової звітності підприємства за останні роки в наявності не виявлено.

 

 

 

 

 

 

На території підприємства є орендарі, договори оренди з якими належним чином не оформлені, а орендна плата сплачуються невстановленим особам.

У відповідній постанові президії ЦП УТОГ роботу підприємства було визнано незадовільною, наголошено на необхідності прийняття рішення щодо його подальшого статусу та використання виробничих потужностей УТОГ, що знаходяться в Маріуполі.

Враховуючи попередній досвід передачі Харківській та Запорізькій облорганізаціям УТОГ рухомого та нерухомого майна УТОГ у Луганській та Донецькій областях — на територіях, які перебувають під контролем України, президія ЦП УТОГ своєю постановою від 26.10.16 р. прийняла рішення передати все рухоме та нерухоме майно в Маріуполі на баланс Запорізької облорганізації УТОГ.

 

Є. ДЕМБІНСЬКИЙ, провідний інженер з ремонту виробничого відділу виконавчого апарату ЦП УТОГ.

 газета Наше Життя

Про підсумки роботи за 9 місяців і не лише про це (продовження)

2016-11-24
УТОГ / У президії ЦП УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-11/1479722995_p61019-093850.jpg

На засіданні президії ЦП УТОГ 26 жовтня було розглянуто питання «Про результати ревізії Запорізької обласної організації УТОГ».

 

 

газета Наше Життя