Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Світ чудових витинанок Христини Бали

  24/02/2018     1 357      Admin    

На відкритті виставки

Україна завжди відзначалася своїми талантами, не пере­велися вони й в Українському товаристві глухих.

У неділю, 28 січня цього року, в церкві, де збираються глу­хі на богослужіння, до мене підійшов наш львівський худож­ник-кераміст Зіновій Береза і запросив на виставку художніх виробів.

Я спочатку не до кінця зрозуміла, що це за виставка та де вона проводиться, але зацікавилась і дала згоду, запросив­ши з собою ще й нечуючу молодь.

Майстер-клас від Христини Бали

І яким же було наше здивування та радість, коли у велико­му приміщенні бібліотеки за двома довгими столами ми по­бачили глухих та слабочуючих людей різного віку, які були за­йняті витинанням візерунків на папері. Тут же, на стінах біблі­отеки, розміщувалася виставка чудових робіт Христини Ан­дріївни Бали. Її витинанки — це просто диво, від яких очей не відвести. Тут і жар-птиці, й ікони, і дерева, і квіти, й ще багато … Крім виробів з паперу, були і її вироби з бісеру.

А сама Христина проводила майстер-клас з витинання для всіх, хто прийшов на виставку. Вона запросила і нас до робо­ти, і ми залюбки приєдналися до тих, хто сидів за столами.

Христина Бала (в центрі) з ученицями

Христина — дуже талановита людина, яка встигає не лише працювати, а й займатися творчістю, брати участь у різних заходах.

Попри те, що вона з чоловіком Тарасом виховує троє ма­лолітніх дітей — Анну-Марію — 9 років, Миколку — 7 років та Анастасію — 4 роки, знаходить час на витинання таких ше­деврів, які ми побачили на стінах бібліотеки.

До речі, це вже друга виставка мисткині. Я особисто дякую Христині за цей захід і надану можливість спробувати себе у витинанні. Велика подяка й активістам «Львівського клу­бу щастя», які допомогли знайти приміщення і владнати інші справи, пов’язані з цією виставкою.
С. СЕМОЧКО, м. Львів
газета Наше Життя

Світ чудових витинанок Христини Бали

2018-02-24
УТОГ / Твої таланти, УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-02/medium/1518906829_lvov-1.jpg

Україна завжди відзначалася своїми талантами, не пере­велися вони й в Українському товаристві глухих. У неділю, 28 січня цього року, в церкві, де збираються глу­хі на богослужіння, до мене підійшов наш львівський худож­ник-кераміст Зіновій Береза і запросив на виставку художніх виробів.

газета Наше Життя