Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Творча осінь у Івано-Франківську

Щедрою видалася цьогорічна осінь для Івано-Франків­ської громади нечуючих. Щедрою на події, котрі вдалося відсвяткувати, не дивлячись на вельми короткі перерви між ними. Втім, про все своєю чергою.

Отже, наш новий творчий сезон розпочався зі святку­вання Міжнародного дня глухих, і ми провели з цієї нагоди концерт та тематичний вечір «Нам тишина не поламає до­лю». Доречно доповнювала це свято виставка дарів саду та городу «Щедра осінь».

А вже наступної неділі відбувся тематичний вечір «Заходжу в сад» — з нагоди Міжнародного дня людей похилого ві­ку. Поезія, пісні, етюди, слова подяки та безліч побажань лунали зі сцени для глядачів. Виступали також і наші вете­рани, щоб ще раз довести, що вік не перешкода для твор­чої діяльності, а мистецтво робить наші серця молодими.

За тиждень нас чекало ще одне, дуже особливе саме для нашої творчої родини свято — день народження од­ного з найкращих наших артистів — Івана Антоновича Яні­ва. Це чудова творча особистість з вродженим відчуттям сцени, любов’ю до мистецтва, здатністю імпровізувати, добрим почуттям гумору. Тож перед нами було нелегке завдання, а саме — організація творчого вечора для юві­ляра, а виповнилося Івану Антоновичу 75 років! Хотілося організувати свято так, щоб було відчуття родинного за­тишку, щоб все було просто і щиро.

Святково прибрана сцена. Сам ювіляр розпочинає свя­то, розповідаючи цікаві моменти зі свого життя. Пара­лельно на екрані з’являються фото іменинника, утворю­ючи своєрідний колаж, який показує певні миті життя, у якому відлунюють прожиті роки. До речі, саме таку назву носив творчий вечір — «Відлуння років».


Іван Антонович виконав три етюди, вибравши їх само­стійно, зі своєї творчої палітри, а друзі, колеги, знайомі, що прийшли на свято, прямісінько із зали виходили та вітали іменинника: хто — піснею, а хто — творчим номером, піс­ля чого знову повертався до глядацького залу. Тож склада­лося враження, що нескінченна кількість гостей заходить у дім до ювіляра, щоб висловити йому своє шанування. Саме таку атмосферу нам і хотілося створити — атмосферу свя­та, що заходить у дім, адже сцена — то творча домівка на­шого Івана Антоновича. І ми ще раз вітаємо нашого іменин­ника і зичимо йому ще багато таких святкових ушанувань.

Г. ЛІВЕНСА,
керівник гуртка Івано-Франківського БК УТОГ


газета Наше Життя

Творча осінь у Івано-Франківську

2017-11-30
УТОГ / Твої таланти, УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/medium/1511773018_dsc_7618.jpg

Щедрою видалася цьогорічна осінь для Івано-Франків­ської громади нечуючих. Щедрою на події, котрі вдалося відсвяткувати, не дивлячись на вельми короткі перерви між ними. Втім, про все своєю чергою. Отже, наш новий творчий сезон розпочався зі святку­вання Міжнародного дня глухих, і ми провели з цієї нагоди концерт та тематичний вечір «Нам тишина не поламає до­лю». Доречно доповнювала це свято виставка дарів саду та городу «Щедра осінь».

газета Наше Життя