Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Ми — одна велика дружна сім’я»

Урочистий захід під такою назвою відбувся в Чортківській ТО УТОГ Тернопільської області. До її складу входять: м. Чортків, Монастириський, Бучацький, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони.

 

Голова ТО УТОГ С.В. Кузь щиро привітала всіх присутніх членів УТОГ з 83­ю річницею створення Товариства. Святковий солодкий стіл для всіх присутніх допоміг організувати голова міської ради В.П. Шматько.

Під час заходу були згадані деякі фрагменти славної історії нашої Тернопільської обласної організації УТОГ, у тому числі й Чортківської ТО УТОГ. Основний лейтмотив урочистої частини свята: створення Товариства було нагальною потребою нечуючих для того, щоб разом подолати спільне лихо — глухоту, створити умови для нормального життя, мати можливість проявити себе як особистість, розкрити свій талант. Приємними спогадами про історію нашого Товариства поділились колишня голова Чортківської ТО УТОГ Т.Я. Проценко та інші ветерани нашого осередку: М.І. Годовікова, Б.М. Копаціла, М.Ф. Гавриш, В.А. Гавриш. Підтримали їх і молоді активісти — гордість Чортківської ТО УТОГ: О.І. Ільяшенко, С.Є. Яцків, О.В. Ястремська, В.С. Кузь, Н.П. Герчак, О.Я. Дереворіз, М.А. Герчак і А.В. Бендик.

Далі, з нагоди ще одного свята — Дня перекладача жестової мови, відбулося вшанування представників цієї унікальної професії, праця яких неоцінима.

До речі, ми щодня по телебаченню бачимо «Тернопільські новини» у супроводі наших найкращих перекладачів, які повідомляють на жестовій мові, що діється не лише в наших краях, в нашій області, а й по всій Україні та світу. Ми щиро вдячні за невтомну працю нашим перекладачам: Н.Д. Коцовській (вона ж — голова Тернопільської облорганізації УТОГ), а також її колегам — О.В. Карп’юк і Л.М. Лукасевич. Прийміть від нас низький уклін! Бажаємо вам усім, дорогі наші перекладачі жестової мови, творчого натхнення, нових успіхів у нелегкій праці, щоб ваші руки не знали утоми, а доля дарувала добро, щастя, міцне здоров’я, мир і море благ земних!

 

С. ЯЦКІВ, член Чортківської ТО УТОГ Тернопільської області.

 газета Наше Життя

«Ми — одна велика дружна сім’я»

2016-08-14
УТОГ / Твої таланти, УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/1470311560_odna-bolshaya-druzhnaya-semya.jpg

Урочистий захід під такою назвою відбувся в Чортківській ТО УТОГ Тернопільської області. До її складу входять: м. Чортків, Монастириський, Бучацький, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони.

газета Наше Життя