Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Весна пробуджує до творчості

  24/03/2016     1 815      Paul    

 

 

Так, недаремно виставка образо­творчого мистецтва, яка відкрилася 18 березня у Культурному центрі УТОГ, має таку символічну назву — «Пробудження».

 

Весна надихає, весна спонукає до нових дій, до творчості! Це ще раз довели своїми роботами учасники виставки — члени Київської спілки нечуючих художників «Натхнення»: живопис — Євген Фіненко, Михайло Поплавко, Олексій Нашивочніков, Олеся Литвиненко, Віктор Тимошенко, Віра Черьомухина, Олександр Іванько, Людмила Шинкаренко; графіка — Сергій Пєлічев, Леся Шевченко; скульптура — Валерій Кидисюк; декоративно­прикладне мистецтво — Валентин Гармасар.

 

 Усього вони показали близько 25 робіт, які зацікавили глядачів різножанровістю й оригінальним баченням довколишнього світу. Як підкреслив у своєму виступі на відкритті виставки віце­президент Київської спілки нечуючих художників «Натхнення» Олексій Нашивочніков, у числі її учасників — люди, які попри всі труднощі, залишилися вірними своєму мистецькому покликанню, своєму таланту і продовжують радувати всіх своїми чудовими творчими ідеями. Згадав Олексій доб­рим словом і свого побратима по пенз­лю — президента спілки «Натхнення» Михайла Поплавка, який після тяжкої хвороби зараз проходить період реабілітації. Його роботи також представлені в експозиції нинішньої виставки.

 

Голова Київської організації УТОГ М.М. Левицький подякував художникам за активну життєву позицію, за незмінну участь у різних заходах, які проводяться у столиці.

 

Безумовно, ця виставка стала чудовим подарунком до звітно­виборчої конференції Київської організації УТОГ, що під час її роботи — 24 березня, продемонструє її учасникам і гостям, як багата талантами і неординарними особистостями Київщина й уся Україна.

А для учасників виставки оригінальним солодким подарунком став желейний торт, який приготував своїм однодумцям по мистецтву майстер декоративно­прикладного мистецтва з Рівного Валентин Гармасар, вишивки якого також були представлені в експозиції.

 

Отже, нагадуємо всім, що виставка працює у читальній залі Культурного центру УТОГ до 1 квітня 2016 року. Поспішайте насолодитись спогляданням чудових картин, вишивок, скульп­тур та інших художніх виробів!

 

Інф. «НЖ».

 газета Наше Життя

Весна пробуджує до творчості

2016-03-24
УТОГ / Твої таланти, УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/medium/1458750452_dsc_4449.jpg

Так, недаремно виставка образо­творчого мистецтва, яка відкрилася 18 березня у Культурному центрі УТОГ, має таку символічну назву — «Пробудження».

газета Наше Життя