Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Студент виступив у парі з деканом

  01/07/2015     1 093      Paul    

Цей унікальний виступ відбувся 21—22 травня 2015 року у Києві, куди були за­­­­п­рошені юні таланти для участі у ХІІ Всеукраїнському фестивалі студентської творчості «Університетське літо—2015» та ХІІ Фестивалі творчості студентської молоді з особливими потребами «Сяйво надій».

 

 

Фестиваль «Університетське літо» — це підсумковий річний огляд­конкурс художньої самодіяльності та творчості студентів «Університету «Україна» загальноуніверситетського масштабу. Програма фестивалю включає виставку творчих робіт і конкурсні виступи студентів базової структури та регіональних філій Університету «Україна».

 

 

Партнерами свята виступили:

Національна Асамблея інвалідів України;

Служба у справах дітей м. Києва;

Всеукраїнська громадська організація студентів­інвалідів «Гаудеамус»;

Благодійна фундація «Відкриті серця України»;

Благодійний фонд «Добробут ХХІ століття»;

Київське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів;

Святошинська районна у м. Києві державна адміністрація;

Національна організація скаутів України (НОСУ);

первинна профспілкова організація працівників Університету «Україна»;

Скаутське об’єднання «СОУС»;

Спілка громадських організацій інвалідів Києва (СГОІК);

Київське відділення Національного олімпійського комітету України;

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

У фестивалі «Сяйво надій», у номінації «Жестова пісня», має свого переможця і Миколаївська обласна організація УТОГ. Це студент Миколаївського міжрегіонального інституту розвит­ку людини Олександр Звірський.

 

 

З піснею Тараса Петриненка «Україна» він виступив у парі з деканом університету — Андрієм Миколайовичем Шлепневим.

Вони разом (декан — голосом, а студент — жестами) співали цю чудову патріотичну пісню про рідну країну. Її слова мають особливе значення сьогодні, коли всі громадяни України так прагнуть миру, світла, добра.

Враженнями від участі у фестивалі ділиться Олександр Звірський: «Мені довелося докласти чимало зусиль, щоб гідно виступити на цьому прекрасному святі — фестивалі «Університетське літо». Прагнув співати серцем і душею — для людей, які також позбавлені слуху, і мої руки за допомогою жестів хотіли донести всім, що Україна — чудова країна, де є прекрасний народ, готовий віддати все заради процвітання і благополуччя не тільки в нашій країні, а й у всьому світі!»

 

 

 

Зроблено було також відеоматеріал, який ілюструє слова пісні. Ця робота теж була представлена на конкурсі, де Олександра відзначено як автора проекту.

У кожного, хто завітав до Університету «Україна» 21 травня 2015 року, залишились найкращі враження від фінального концерту.

Цей навчальний заклад був і залишається для своїх студентів місцем, де є можливість розвинути найкращі не лише професійні, а й творчі та людські якості.

 

Інформація Миколаївської облорганізації УТОГ.

 газета Наше Життя

Студент виступив у парі з деканом

2015-07-01
УТОГ / Твої таланти, УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-06/1435483445_image006_.jpg

Цей унікальний виступ відбувся 21—22 травня 2015 року у Києві, куди були за­­­­п­рошені юні таланти для участі у ХІІ Всеукраїнському фестивалі студентської творчості «Університетське літо—2015» та ХІІ Фестивалі творчості студентської молоді з особливими потребами «Сяйво надій».

газета Наше Життя