Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

На перевірці у Черкасах

З 25 до 28 листопада 2019 року до Черкаської обласної організації УТОГ завітали представники Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ — заступник голови ВРВ С.П. Лук’янова та член ВРВ І.В. Благосмислова. Метою їх відвідин була перевірка стану роботи Черкаської обласної ради ветеранів УТОГ, яку очолює Ольга Петрівна Плічко.


26 листопада було організовано зустріч представників ВРВ УТОГ з ветеранами. На цій зустрічі С.П. Лук’янова та І.В. Благосмислова розповіли про роботу Всеукраїнської ради ветеранів, про її мету та завдання.

Представники ВРВ цікавилися організацією роботи з ветеранами у Черкасах, їх культурним дозвіллям, дізналися, які цікаві заходи проводяться в Будинку культури УТОГ.

Наступного дня члени ВРВ разом з в.о. голови обласної організації УТОГ О.Л. Петровою завітали до комунального закладу «Черкаський НРЦ «Країна добра» Черкаської обласної ради» — це школа, де навчаються діти з інвалідністю зі слуху. Чудова, світла будівля оснащена найсучаснішою матеріально-технічною базою. Директор школи І.Ф. Зганяйко розповіла про здобутки працівників школи, методику виховання та навчання учнів, досягнуті ними результати.

На Черкаському УВП УТОГ у спілкуванні з директором підприємства Н.М. Задорожньою та інспектором з кадрів Г.Г. Онойко гості дізналися про стан роботи на підприємстві, яке переживає скрутний час через відсутність замовлень. На УВП працюють 19 осіб з інвалідністю зі слуху, у тому числі один ветеран підприємства — Іван Іванович Форостян, 1941 року народження. Після перевірки роботи Черкаської ради ветеранів УТОГ члени комісії висловили свої зауваження та пропозиції стосовно діяльності ради ветеранів у Черкасах.
Інформація ВРВ УТОГгазета Наше Життя

На перевірці у Черкасах

2020-01-31
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-01/1580376130_img-3a60ffa95ae9864afdea0fa64a72fc86-v.jpg
З 25 до 28 листопада 2019 року до Черкаської обласної організації УТОГ завітали представники Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ — заступник голови ВРВ С.П. Лук’янова та член ВРВ І.В. Благосмислова. Метою їх відвідин була перевірка стану роботи Черкаської обласної ради ветеранів УТОГ, яку очолює Ольга Петрівна Плічко.
газета Наше Життя