Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відпочинок у Пущі — як дивна казка

Як уже повідомлялося в газеті від 7 вересня 2018 року, завершився перший тиж­день відпочинку ветеранів, на якому були присутні 120 осіб. Далі відпочинок про­довжувався для тих, хто приїхав на 12 днів. Їх налічувалося 36 осіб.

За бажанням відпочивальників, які про­живали у другому корпусі, коли звільнили­ся місця після від’їзду частини ветеранів, їх переселили у перший корпус з кращими умовами. Як і раніше, для них працювала їдальня, готуючи смачні сніданки, обіди, вечері.

Голова Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ Г.М. Мережко потурбувалася про до­звілля ветеранів, які залишилися на по­дальший відпочинок, і запросила праців­ників КЦ УТОГ і члена ВРВ УТОГ С.А. Виш­невську, а також перекладача-дактилолога вищої категорії Євдокію Михайлівну Зуєву для проведення інформаційних та куль­турно-розважальних заходів. Тож ми про­довжували свій казковий відпочинок, хоча й сумували перші дні за тими, хто від’їхав.

6 серпня зранку ми відвідали лікаря, ску­палися в озері, а дехто присвятив час сво­їм справам, поїхавши до Києва.

Після обіду Л.В. Орішко, заступник ди­ректора Культурного центру УТОГ, на висо­кому рівні провела народознавчу програ­му з вікториною «Барви сонячного літа».

7 серпня всі насолоджувалися напрочуд лагідною погодою — купалися та відпочи­вали біля озера.

Того ж дня С.А. Вишневська провела в своєму амплуа інформаційно-ігрову про­граму «Мої роки, моє багатство» з висту­пами ветеранів, з піснями їхньої молодо­сті в жестовому виконанні. Найактивні­шими були Дарія Березова з Києва, Раїса Биковська з Донецька, Людмила Саєв­ська з Маріуполя.

Далі всі захопилися розучуванням танців — вальс, краків’як і полька ще раз повер­нули ветеранів у молодість.

8 серпня був особливий день. Незважа­ючи на серйозні проблеми із здоров’ям, до нас приєдналася Галина Олександрів­на Козлова — колишня голова Донецькоі обласної організації УТОГ, яку привезла на машині її внучка Маша. Радісні спогади, улюблені пісні — все це стало моральною підтримкою для Галини Олександрівни.

Після обіду художній керівник КЦ УТОГ Н.М. Кутіна провела інформаційно-піз­навальний калейдоскоп «Митці тиші» про глухих артистів театру «Райдуга» та про їх­ню поїздку до Казахстану на Міжнародний фестиваль особливих театрів.

9 серпня С.А. Вишневська провела біля вогнища на березі озера розважальну пі­сенну програму, а потім у спорткомплексі разом з директором НВЦ УТОГ Тамарою Бражник — «Вогник для тих, кому за...», де всі зібралися за чашкою чаю, з іграми, піс­нями, танцями...

10 серпня перекладач вищої категорії КЦ УТОГ Н.М. Кравцова провела інфор­маційно-ігрову програму, а після вечері екс-голова ЦП УТОГ Ю.П. Максименко ра­зом з перекладачем Р.І. Шелест провели бесіду-спомини про зустрічі з депутатами Верховної Ради, з президентами Украї­ни, про надання допомоги підприємствам УТОГ та про вирішення соціальних проблем осыб з інвалідністю зі слуху.

11 серпня всі відпочивальники роз’їха­лися по домівках. Наостанок хочу побажа­ти всім, хто був з нами у ці дні, здоров’я, триматись далі по життю і в наступно­му році знову зібратися у привітному На­вчально-відновлювальному центрі УТОГ на зустріч зі старими друзями!

«Мы желаем вам счастья, здоровья,
Много светлых и радостных дней,
Пусть вас всех окружают любовью,
И побольше вам добрых друзей...»
К. ПОЛТАВСЬКА,
ветеран Київської організації УТОГгазета Наше Життя

Відпочинок у Пущі — як дивна казка

2018-09-30
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-09/medium/1537993483_nachalo-raboty-s-dropbox.jpg

Як уже повідомлялося в газеті від 7 вересня 2018 року, завершився перший тиж­день відпочинку ветеранів, на якому були присутні 120 осіб. Далі відпочинок про­довжувався для тих, хто приїхав на 12 днів. Їх налічувалося 36 осіб.

газета Наше Життя