Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відпочинок у Пущі — як дивна казка

Виступає С.П. Лук’янова з Полтави

Мені, людині ще не пенсійного віку, відпочинок ветеранів УТОГ цього року ви­дався казкою «Тисяча й одна ніч». Разом з аматорами з нашого Хмельницького будинку культури УТОГ мені випала нагода забезпечувати культурну програму дозвілля тих, хто приїхав на відпочинок у Пущу. Виступали перед ветеранами, дарували їм своє мистецтво і в душі раділи за них: як все було гарно, змістовно й цікаво! Калейдоскоп подій просто вражав, викликав захоплення і позитивні емо­ції, залишив дуже приємні спогади.

Усі дні ветеранського відпочинку були вщент заповнені різними заходами, як го­вориться, і вгору не було коли глянути. Пе­ред тим, як поринути в «обійми Морфея» (Морфей — бог сну), з цікавістю думали про те, що чекає попереду, планували на­ступний день.

Під час наради з ветеранським активом

Цього року на відпочинок до НВЦ УТОГ приїхали 120 ветеранів від усіх обласних ветеранських рад Товариства. З них — 60 осіб придбали путівки власним коштом і не прогадали. Найбільше ветеранів при­було з Дніпра (12 осіб) та Хмельницького (13 осіб). Честь і хвала організаторам від­починку для ветеранів із цих міст, усім, хто провів роз’яснювальну роботу серед чле­нів УТОГ старшого віку. Левову частку цієї роботи здійснили обласні організації УТОГ і ради ветеранів, а від підприємств УТОГ, на жаль, приїхало лише 6 осіб…

Зважаючи на таку кількість відпочиваль­ників, розмістити їх усіх у першому корпу­сі не було можливості. Понад 20 ветера­нів були поселені у другому корпусі, де, як відомо, умови проживання гірші. Проте зменшення вартості за путівки, на жаль, не було передбачено. Таку ситуацію слід вра­хувати на майбутнє.

Працівники УВЦ підготували для вете­ранів «Книжку відпочивальника», де були зазначені номери їхніх кімнат у спальних корпусах та номери столів у їдальні. Безу­мовно, це дуже зручне нововведення.

Ці дипломи були вручені переможцяи шахово-шашкового турніру

Харчування було краще, ніж минулого року, меню було продумане з урахуванням особливостей здоров’я людей похилого віку. Але, на жаль, не надавалася можли­вість вибору меню. Сподіваємося, у май­бутньому це буде передбачено.

Були заплановані наперед і культур­но-розважальні заходи, тут також врахову­вався вік відпочивальників.

Кожного ранку Т.П. Лапієва — член ВРВ УТОГ та Г.П. Люльченко — голова Жито­мирської обласної ради ветеранів УТОГ кликали всіх на зарядку, після чого ветера­ни поспішали на ранкові процедури.

Перший день відпочинку — 31 липня — був дуже клопітний. Готувалися до вистав­ки Всеукраїнського фестивалю «Краса, створена твоїми руками». Після обідньо­го відпочинку відбулася прогулянка ма­льовничою околицею Пущі-Водиці, а також ігрова програма «Здоровенькі були, друзі, знайомі й незнайомі».

1 серпня ветерани стали першими відвідувачами виставки Всеукраїнсько­го фестивалю «Краса, створена твоїми руками». До того ж, дехто взяв участь у цьому фестивалі сам особисто чи при­віз до Києва роботи своїх земляків. Про цю дивовижну за своїм розмаїттям ви­ставку і про переможців фестивалю була детальна інформація у минулому номері газети.

Цього ж дня після споглядання рукотвор­ної краси всі продовжили програму відпо­чинку — відвідали лікувальні процедури, а також скупалися в озері. Пізніше відбули­ся культурно-розважальні програми «Я — полтавчанка» та « Полтавські мотиви», які провела голова Полтавської обласної ради ветеранів УТОГ С.П. Лук’янова.

2 серпня відбулася зустріч ветеранів з керівниками УТОГ: І.І. Чепчиною — голо­вою УТОГ та її заступниками — Т.О. Кривко, В.В. Шевчуком та С.В. Котельянцем. Вони відповіли на численні запитання ветеранів, а Ірина Іванівна Чепчина вру­чила дипломи переможцям фестивалю. Після обіду Г.П. Люльченко провів шахо­во-шашковий турнір, а голова Хмельниць­кої облради ветеранів Р.І. Адамчук — роз­важальну програму та міні-конкурси «З Хмельниччини з привітом».

Наступного дня, 3 серпня група з 35 осіб відправилася на екскурсію до Межигір’я, а самодіяльні режисери-постановники Т.П. Лапієва та С.П. Лук’янова в цей час готу­вали концертну програму разом з нашими талановитими артистами. Ввечері ветера­нів чекали зі своїми заходами лектор Ю.Д. Гуреєв з Харкова та ветеран УТОГ С.А. Вишневська.

4 серпня зранку Г.М. Мережко провела навчально-практичний семінар для голів та активу обласних рад ветеранів, а вве­чері всі поспішили на концерт «Для вас, з любов’ю», який підготували Т.П. Лапієва та С.П. Лук’янова. Концерт був просто чу­довий!

По закінченні концерту голова ВРВ УТОГ Г.М. Мережко вручила всім випущену не­щодавно книгу «Путь в полвека» І. А. Са­пожникова — про 50-річний шлях Київсько­го народного самодіяльного театру глухих.

А 5 серпня, перед від’їздом ветеранів, директор КЦ УТОГ В.М. Гончаренко зі сво­їм творчим колективом на прощання пода­рував відпочивальникам музично-розва­жальну програму.

Ось так коротко й побіжно я перерахува­ла події першого тижня, а ще було продов­ження відпочинку для тих, хто приїхав на більш тривалий термін. Але про це — у на­ступних публікаціях.
І. ДЛУЖИНСЬКАгазета Наше Життя

Відпочинок у Пущі — як дивна казка

2018-09-15
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-09/medium/1536931536_p1140497.jpg

Мені, людині ще не пенсійного віку, відпочинок ветеранів УТОГ цього року ви­дався казкою «Тисяча й одна ніч». Разом з аматорами з нашого Хмельницького будинку культури УТОГ мені випала нагода забезпечувати культурну програму дозвілля тих, хто приїхав на відпочинок у Пущу. Виступали перед ветеранами, дарували їм своє мистецтво і в душі раділи за них: як все було гарно, змістовно й цікаво! Калейдоскоп подій просто вражав, викликав захоплення і позитивні емо­ції, залишив дуже приємні спогади.

газета Наше Життя