Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ветеранські заходи у Пущі: «вищий пілотаж» й ажіотаж

Традиційні серпневі ветеранські зустрічі у Пу­щі-Водиці, у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ й цього року стали, беззаперечно, цікавою та визначною подією.

У рамках програми, складеної Всеукраїнською радою ветеранів УТОГ на чолі з Г.М. Мережко, з 1 до 5 серпня тут відбулися різноманітні захо­ди: нарада ветеранського активу, зустріч з керів­ництвом УТОГ, Всеукраїнський фестиваль деко­ративно-ужиткового мистецтва ветеранів УТОГ «Краса, створена твоїми руками», Всеукраїн­ський ветеранський турнір з шашок пам’яті В.П. Сандугея, концерт самодіяльної творчості вете­ранів УТОГ, поїздка на екскурсію до Межигір’я та інші.

На цей час у НВЦ УТОГ відпочивало 120 осіб, з них 50 — це керівники та активісти Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ й обласних рад ветеранів на­шого Товариства, які отримали путівки безкоштовно — за рахунок централізованого бюджету УТОГ. Інші відпочивали за рахунок допомоги спон­сорів чи за власний кошт.


Справжнім сузір’ям талантів став концерт, який відбувся 4 серпня. Під час його підготовки вете­рани-аматори з різних областей під керівництвом режисерів-любителів Т.П. Лапієвої з Києва та С.П. Лук’янової з Полтави за короткий час змогли під­готувати і показати спільні номери. Погодьте­ся, що підготувати за 2—3 дні кілька таких досить складних сценок, в яких разом брали участь само­діяльні артисти з Харкова, Чернівців, Львова, Жи­томира, Запоріжжя, Полтави та інших міст — то є «вищий пілотаж»!Після фіналу концерту на згадку про цей чудовий захід і артистам, і глядачам Г.М. Мережко вручила книжку І.А. Сапожникова «Путь в полвека. Очерк истории народного самодеятельного театра Киевского дворца культуры УТОГ (1928—1978)», яку видано цього року до ювілею УТОГ. Такого ажіотажу давно не бачили: кожен хотів мати це уні­кальне видання, яке чекало свого виходу у світ по­над 40 років!

Більш детально про неповторне різнобарв’я фестивалю «Краса, створена твоїми руками», за­хопливі шашкові баталії, яскравий концерт само­діяльних талантів, екскурсію до Межигір’я та інші заходи планується розповісти в наступних номе­рах газети.
Інф. «НЖ»газета Наше Життя

Ветеранські заходи у Пущі: «вищий пілотаж» й ажіотаж

2018-08-13
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-08/medium/1534079174_veterany3.jpg

Традиційні серпневі ветеранські зустрічі у Пу­щі-Водиці, у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ й цього року стали, беззаперечно, цікавою та визначною подією.

газета Наше Життя