Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У житті залишає свій слід

Обігріти увагою, допомогти словом і ділом — головне кредо життєвого шляху голови ради ветеранів при Ковель­ській ТО УТОГ Ганни Василівни Євтушик. Кожна зустріч з цією жінкою, з її чарівною усмішкою на устах і вогником в очах, завжди залишає приємні враження.

Народилася Ганна морозного січня 1955 року в с. Обени­жі Турійського району на Волині. Навчалася у Підкамінській спецшколі-інтернаті, після закінчення якої отримала спе­ціальність швачки. На своєму життєвому шляху виростила двох доньок і має чотирьох внуків.

З 1973 до 2007 року Ганна працювала швачкою в ательє мод м. Ковеля. І до сьогодні двері її квартири відкриті для тих, хто прагне одягатися гарно. Одяг, пошитий руками Ганни, — ошатний, красивий і модний. Приємно спостері­гати, як умілі руки Ганни Василівни вправно малюють на па­пері ескізи суконь. Вона малює і розповідає про своє ба­чення сучасної моди.

На думку ветерана УТОГ Ганни Футали, і в зрілому віці Євту­шик — модниця. А які сукні вона шиє своїм донькам! Адже тен­денція сучасної моди все більше поєднується зі стилем 80-х років, який їй до вподоби. Тож її красуні-доньки в сукнях з бі­лими комірцями мають такий витончений і елегантний вигляд!

Ганна Василівна захоплюється творчими роботами нечу­ючого модельєра Олега Тарнавського і, спілкуючись з ма­мою Олега, яка живе в м. Ковелі, радіє його досягненням у світі моди. Ганна також допомагає слушними порадами мо­лодому модельєру — члену Ковельської ТО Олегу Цицюрі.

Розуміння красивого і корисного Ганна Василівна пере­носить й у повсякденне життя. Очолюючи Ковельську ра­ду ветеранів УТОГ, вона разом з працівниками ТО УТОГ ор­ганізовує їхнє дозвілля. Конкурси «День варення», «Літо в скляній банці», «Ой, варенички кручені — страва незвичай­на», зустрічі за чашкою чаю та інші цікаві заходи — це ба­жання Ганни Василівни подарувати ветеранам святковий настрій, частинку свого тепла.

А ще Ганна Євтушик бере активну участь у конкурсах, виставках декоративно-прикладного мистецтва. Про рушники, вишиті її руками, сказала донька Людмила сло­вами пісні: «Рушники, рушники — це моєї матусі роки», і підкреслила важливість кожної маминої вишивки — обе­регу для її родини.

А її роки непідвладні швидкоплинному часові... Ганна Ва­силівна завжди в пошуку нових ідей та цікавих заходів.

Душею вболіває вона за долю Товариства і без УТОГ не уявляє свого життя. В розмові вона повторювала кіль­ка разів: «УТОГ — наш дім. Ми повинні бути разом. Тут ми знаходимо підтримку і допомогу, вирішуємо наші пробле­ми, зустрічаємося з друзями. І ми нікому не дамо зруйну­вати те, що створювалося руками кількох поколінь осіб з порушеннями слуху. Берегти і цінувати наше Товариство — це так важливо для всіх нас!»

М. ВЕРКО,
голова Луцької обласної ради ветеранів УТОГгазета Наше Життя

У житті залишає свій слід

2017-11-14
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-11/medium/1510384897_foto-001.jpg

Обігріти увагою, допомогти словом і ділом — головне кредо життєвого шляху голови ради ветеранів при Ковель­ській ТО УТОГ Ганни Василівни Євтушик. Кожна зустріч з цією жінкою, з її чарівною усмішкою на устах і вогником в очах, завжди залишає приємні враження.

газета Наше Життя