Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Ветерани: «Бажаємо країні миру, щоб зустрітись знову в Пущі!»

З 1 серпня Навчально-відновлювальний центр УТОГ у Пущі-Водиці приймав на відпочинок нечуючих ветеранів. Сюди з’їхалися на нараду голови обласних рад ветеранів УТОГ та активісти ветеранського руху.

 

Разом з ними відпочивали пенсіонери та інваліди зі слуху, які виявили бажання отримати радість від відпочинку та спілкування з друзями, придбавши за свій кошт путівку (хто на 6, а хто — на 12 днів). Отже, всіх їх було 65 осіб. Приємно, що реклама і розповіді в нашій газеті про організацію відпочинку ветеранів УТОГ в Пущі у попередні роки дали свої довгоочікувані плоди! Але, на жаль, не направили своїх представників Закарпатська та Тернопільська облорганізації УТОГ, хоча приїхали ветерани навіть з Донецька, Луганська і Москви.

 

Завдяки Ганні Михайлівні Мережко, голові Всеукраїнської Ради ветеранів УТОГ, її наполегливому клопотанню перед ЦП УТОГ про необхідність проведення наради для голів обласних рад ветеранів з обміну досвідом роботи та обговорення шляхів вирішення різних проблем на місцях, вдалося поєднати потрібне з корисним. Активісти ветеранського руху не лише проводили свої заходи, а й допомагали організувати дозвілля інших людей, які приїхали на відпочинок.

 

Т.О. Бражник вручила коровай дорогим гостям.

 

У перший день заїзду господарка — директор УВЦ УТОГ Т.О. Бражник зустрічала гостей з пишним короваєм, який потім смакували всі разом. Під кінець дня провели вечір знайомства, на якому кожен розповідав про себе, про свою ветеранську організацію.

 

Ранок починався з зарядки на свіжому повітрі, на березі озера...

 

Щодня відпочиваючі мали можливість відвідати лікаря-кардіолога й масажиста.

 

В ідальні.

 

«Велика риба» запеклого рибалки Ф.М. Фоміна.

 

Програма на кожен день була складена так, що нудьгувати не було коли. Зранку — зарядка, медичні процедури (працювали лікар-кардіолог та масажист), змагання з шашок та шахів (відповідальним за це був Г.П. Люльченко), виставка власних робіт (організатор — Д.І. Березова), вечори відпочинку (культорганізатори — Р.Г. Биковська, Л.П. Люлько та С.А. Вишневська), екскурсія у Межигір’я і ще багато інших заходів.

 

Сценка у виконанні ветеранів з Житомира у підсумковому концерті.

 

Розважальний захід проводить Р.Г. Биковська з Донецька.

 

У фіналі концерту пролунала пісня «Мы желаем счастья вам!» у виконанні С.А. Вишневської.

 

Особливе задоволення всі отримали від підсумкової концертної програми, підготовленої Т.П. Лапієвою та Анжелою Тютерєвою із залученням відпочиваючих та учасників художньої самодіяльності КЦ УТОГ.

Що ж стосується роботи Ради ветеранів УТОГ, то вони провели зустріч з керівництвом ЦП УТОГ, заслухали звіти голів обласних рад ветеранів про їхню діяльність і обговорили свої плани на підсумковій нараді членів Всеукраїнської Ради ветеранів УТОГ.

У кінці першої частини відпочинку було проведено опитування відпочиваючих про його організацію та про побажання на майбутнє. Загалом думки про організацію відпочинку і проведення наради були схвальними: практично кожен висловлював слова подяки тим, чиї прізвища вже згадувались у цій публікації, а також працівникам їдальні та спального корпусу.

 

Ці роботи вишиті вмілими руками Д.І. Березової (друга зліва).

 

Г.М. Мережко виступила з привітанням під час вшанування іменинників: Н.І. Волкової, Г.П. Люльченка, С.А. Вишневської та Н.Г. Бєлової.

 

В.В. Шевчук зручив високу відзнаку УТОГ  «За заслуги» Н.І. Волковій з Сум.

 

Про роботу Полтавської Ради ветеранів УТОГ звітувала її голова С.П. Лук'янова.

 

В.В. Шевчук, Т.О. Кривко та С.В. Котельянець прийшли на зустріч з ветеранами.

 

Стосовно побажань УВЦ УТОГ на майбутнє можна зазначити найсуттєвіше: придбати сучасний музичний центр з потужними колонками для кращої організації дозвілля, облаштувати зону відпочинку і пляж на озері, водночас подбавши про його чис­тоту та зарибнення. А основне велике побажання було у кожній відповіді: Україні — миру та процвітання, щоб була можливість організувати ще кращий і змістовніший відпочинок в наступному році!

 

Підготувала С. ЛУК’ЯНОВА, голова Полтавської обласної Ради ветеранів УТОГ.

Фото автора.газета Наше Життя

Ветерани: «Бажаємо країні миру, щоб зустрітись знову в Пущі!»

2016-08-22
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/1471767694_img_0994.jpg

З 1 серпня Навчально-відновлювальний центр УТОГ у Пущі-Водиці приймав на відпочинок нечуючих ветеранів. Сюди з’їхалися на нараду голови обласних рад ветеранів УТОГ та активісти ветеранського руху.

газета Наше Життя