Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Зустріч у дружньому колі

Нечуючих киян поважного віку незадовго до Нового року запросили на святковий захід для ветеранів у Культурному центрі УТОГ.

 

 

Всіх, хто завітав на цей чудовий вечір, привітала заступник директора Культурного центру УТОГ Л.В. Оришко. До її теп­лих слів привітання приєдналась і В.З. Скурчинська, яка нещодавно обрана на посаду голови Київської обласної Ради ветеранів УТОГ. За підсумками року найактивніші ветерани отримали грамоти та подяки.

Разом з автором цих рядків святкову програму проводили перекладач жестової мови Л.І. Холіна і культ­працівник В.О. Махорина. Схвилювала всіх легенда про Янгола, яку розповіли ведучі, а ще більше додали емоцій блискучі зірочки, які роздали присутнім… янголи, які завітали на цей захід.

 

 

Далі В.О. Махорина запропонувала всім взяти участь у грі «Одягни ялінку», у якій потрібно було обом командам прикрасити людину в ролі ялинки. Виграла команда «Веселка». Молодці, ветерани!

У міні­сценці про святого Миколая роль хлопчика зіграв активист Київської молодіжної організації УТОГ Віталій Зварич, а у ролі святого Миколая виступила Анжела Тютерєва.

 

 

Прозвучала також пісня у жестовому виконанні «Ой, хто, хто Миколая любить». І це ще не все! Ветерани відгадували загадки і отримували призи, танцювали, співали і раділи цій чудовій зустрічі у дружньому колі.

 

 

Київська Рада ветеранів УТОГ дякує директору КЦ УТОГ В.М. Гончаренку за надання приміщення для проведення свята для ветеранів та пенсіонерів, а всім, хто долучився до підготовки і проведення святкової програми, висловлює щиру вдячність!

 

Д. БЕРЕЗОВА, інструктор­методист Київської ТО УТОГ.

 







газета Наше Життя

Зустріч у дружньому колі

2016-02-11
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-02/1455095231_024.jpg

Нечуючих киян поважного віку незадовго до Нового року запросили на святковий захід для ветеранів у Культурному центрі УТОГ.

 

газета Наше Життя