Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Переобрано керівництво рад ветеранів у Миколаєві

У глядацькому залі Миколаївського будинку глухих зібралося багато ветеранів. Серед них були й члени УТОГ середнього віку. Всі з цікавістю чекали початку заходів, які розпочались зі зборів: виникла необхідність обрати голів обласної та міської рад ветеранів. На превеликий жаль, І.М. Бурля та Г.К. Іса­кіна, які їх очолювали раніше, вже тривалий час хворіють.

 

 

Збори пройшли жваво. На посади голів пропонували багато кандидатур, та зійшлися в одному: головою обласної Ради ветеранів одностайно обрали бібліотекаря ОБК — В.Я. Зібареву, а головою міської Ради ветеранів — Т.І. Скуржанську.

Перед присутніми виступила голова Миколаївської обласної організації УТОГ Т.М. Городнича. Вона вибачилася, що через погодні умови не змогли провести цей захід раніше: через ожеледицю та хуртовину було важко дістатися до Будинку культури, тому ветерани попросили перенести вечір.

Тамара Миколаївна коротко проінформувала про роботу з ветеранами у 2014 році, а також розповіла про початок звітно-виборної кампанії і про те, що в 2016 році також треба буде обирати і голову облорганізації УТОГ.

На заході також було вирішено питання розподілу мобільних телефонів, які придбали з допомогою компанії «ЛАЙФ».

Після зборів розпочалася концертна програма: танці у виконанні діток, пісні, сценки, запитання-відповіді і вручення призів.

Концертна програма звеселила всіх присутніх і підняла настрій.

На завершення вечора всі зібралися за святковим столом із солодощами та гарячим чаєм, а спонсори надали кожному благодійну допомогу.

Ми щиро вдячні всім працівникам обл­організації, Будинку культури глухих, Миколаївської ТО — за створення затишку, свята, чудового настрою, за турботу про ветеранів, за чуйне ставлення до нас.

Особлива подяка Тамарі Миколаївні Городничій — за те, що вона завжди знаходить можливість почастувати ветеранів смачними солодощами, порадувати гарною піснею, поспілкуватись на різні теми.

Бажаємо всьому нашому колективу і надалі успішно працювати з ветеранами і радувати їх своєю увагою і турботою.

 

За дорученням ветеранів:

К. КАРПОВА, Т. СКУРЖАНСЬКА, О. КУРАК.газета Наше Життя

Переобрано керівництво рад ветеранів у Миколаєві

2015-02-23
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-02/1424595215_10952207_1407798619514919_713031223_n_.jpg

У глядацькому залі Миколаївського будинку глухих зібралося багато ветеранів. Серед них були й члени УТОГ середнього віку. Всі з цікавістю чекали початку заходів, які розпочались зі зборів: виникла необхідність обрати голів обласної та міської рад ветеранів. На превеликий жаль, І.М. Бурля та Г.К. Іса­кіна, які їх очолювали раніше, вже тривалий час хворіють.

газета Наше Життя