Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Душу зцілює добро

Турбота про нечуючих членів УТОГ, особливо ветеранів та осіб похилого віку, завжди є і буде пріоритетною у нашій діяльності. Адже вони найбільше потребують уваги та турботи.

В нашій територіальній організації УТОГ на обліку перебувають 74 ветерани.

 

Дружна сім’я ветеранів Конотопської ТО УТОГ.

 

Ця категорія нечуючих забезпечується першочерговим обслуговуванням в територіальній організації. Для них щосереди проводяться інформаційні дні, під час яких присутні дізнаються про події у світі, Товаристві, Україні. Запрошуємо ми і представників Пенсійного фонду, Управління праці. Такі заходи збирають велику кількість відвідувачів, тому проводяться в міській бібліотеці, з якою ми підтримуємо давні дружні стосунки і працівники якої радо надають нам приміщення.

 

З представниками міської бібліотеки.

 

До речі, у цьому році, до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в територіальній організації УТОГ представники бібліотеки провели цікавий тематичний вечір «Безсмертні скарби Кобзаря», присвячений великому українському поетові.

До Міжнародного дня глухих в ТО УТОГ відбулася виставка прикладного мистецтва наших ветеранів «Умілі руки». На цій виставці були представлені роботи з вишивки Ольги Свиридівни Старченко та вироби з дерева та сірників Івана Івановича Коротича. Хоча вони обидва мають поважний вік, але творити прекрасне їм це не заважає.

 

Тематичний вечір, приурочений до 200-річчя Т.Г. Шевченка.

 

Пенсіонери та ветерани нашої організації, колишні працівники Конотопського УВП УТОГ, з теплотою відгукуються про перекладача-дактилолога підприємства В.О. Ляміну. Незважаючи на заклопотаність, Валентина Олександрівна знаходить час для відвідування колишніх працівників підприємства, допомагає їм у вирішенні різноманітних питань, цікавиться їхнім здоров’ям, розповідає новини.

 

Роботи О.С. Старченко та І.І. Коротича.

 

Вишивка О.С. Старченко.

 

Колишні працівники Конотопського підприємства УТОГ дуже вдячні адміністрації за щорічну передплату газети «Наше життя». Адже не всі пенсіонери мають достатньо коштів для передплати, а завдяки турботі з боку УВП вони завжди у вирі новин нашого Товариства.

На даний час наша рідна Україна переживає складні часи. Наша дружна сім’я — Конотопська територіальна організація УТОГ, бажає всім членам Товариства, щоб у них завжди ранок був добрим, день — радісним, вечір — приємним, а ніч — спокійною. Миру і добра вам.

 

 

В. БЕСПРОЗВАННА, голова Конотопської ТО УТОГ.

 газета Наше Життя

Душу зцілює добро

2014-11-29
УТОГ / Не старіють душою ветерани https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-11/1417173718_tematichniy-vechr-priurocheniy-200-rchchyu-t.g_.jpg

Турбота про нечуючих членів УТОГ, особливо ветеранів та осіб похилого віку, завжди є і буде пріоритетною у нашій діяльності. Адже вони найбільше потребують уваги та турботи.

В нашій територіальній організації УТОГ на обліку перебувають 74 ветерани.

газета Наше Життя