Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Як живеться і працюється на карантині

Майже три місяці мешканці Буковини знаходились на карантині, який приніс не лише незручності, а й завдав значних збитків бізнесу. Ситуація ускладнювалася тим, що через високу кількість інфікованих в’їзд і виїзд з області був повністю перекритий. Багато підприємств внаслідок карантинних заходів змушені були закритися.


Враховуючи цю надзвичайну ситуацію, важко було щось наперед спрогнозувати, прорахувати, адже для успішної роботи головне — стабільність і передбачуваність, а цього не було. Внаслідок масованої атаки в мас-медіа на свідомість людей про надзвичайну летальність коронавірусу у працівників виробничого підприємства «Черемош» УТОГ був стрес, страх, люди були налякані, відмовились працювати, зажадали піти на тимчасовий карантин. Адміністрація була змушена піти назустріч працівникам. Частину людей було відправлено в чергову відпустку, частина пішла за свій рахунок. Але не всі люди захотіли сидіти вдома, найбільш свідомі залишилися на робочих місцях, розуміючи, що не можна повністю зупиняти роботу підприємства — потрібно виконувати зобов’язання по замовленнях.


Підприємство забезпечило працівникам необхідні умови праці: пошили маски, закупили дезінфікуючі засоби й, завдячуючи цьому, жоден із працівників не захворів. А через два тижні й решта людей, що знаходились на карантині, виявили бажання повернутися на робочі місця.

Висока свідомість людей, які працюють в колективі ВП «Черемош» УТОГ, дозволила уберегти підприємство від повної зупинки, що мінімізувало наслідки несприятливої ситуації. Але результати роботи за п’ять місяців блискучими, м’яко кажучи, не назвеш. Підприємство отримало збитків на суму 36 тис. грн. На сьогодні, попри те, що триває карантин, адміністрація підприємства працює над тим, щоб стабілізувати ситуацію і вийти на стабільний, беззбитковий рівень.

Підприємство працює в тісній співпраці з обласною організацією УТОГ.Так, на початку карантину обласна організація безкоштовно забезпечила масками всіх мешканців гуртожитку, адже саме там велике скупчення людей несло загрозу зараження. Спільно проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо дотримання карантинних правил поведінки як на підприємстві, так і в гуртожитку. В травні з мешканцями гуртожитку проведено збори з питань правил і дисцип­ліни проживання, для участі був запрошений дільничний офіцер поліції. За зверненням обласної організації до місцевих органів влади самотні ветерани підприємства отримали продуктові набори.

Карантин вніс свої корективи, але спільними зусиллями маємо надію перемогти хворобу і повернутися до звичайного плину життя.
Інформація Чернівецького ВП «Черемош» УТОГгазета Наше Життя

Як живеться і працюється на карантині

2020-07-31
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1595494949_cheremosh3.jpg Майже три місяці мешканці Буковини знаходились на карантині, який приніс не лише незручності, а й завдав значних збитків бізнесу. Ситуація ускладнювалася тим, що через високу кількість інфікованих в’їзд і виїзд з області був повністю перекритий. Багато підприємств внаслідок карантинних заходів змушені були закритися.
газета Наше Життя