Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Працюємо стабільно й злагоджено

Голова УТОГ І.І. Чепчина вручила О.В. Цюменко
Диплом про присвоєння Конотопському УВП УТОГ звання
«Підприємство високої культури виробництва та охорони праці» у 2019 році

Завдяки злагодженій роботі всього колективу Конотопське УВП УТОГ стабільно працює, виконуючи основні статутні завдання та заплановані соціально-економічні показники.


Підприємство продовжує виготовляти формений одяг для силових структур України, столову та постільну білизну, інші товари народного споживання.

Підприємство завантажене на повну потужність.
Працівники забезпечені стабільною роботою та заробітною платою

З метою зменшення залишків на складі підприємство виготовляє продукцію під конкретні замовлення. Продукція виготовляється переважно з давальницької сировини замовників. Усі угоди виконуються якісно та вчасно. Жодних претензій та рекламацій з боку замовників не надходило.

Для пріоритетного розміщення замовлень підприємство пропонує замовникам продукцію високої якості, яка досягається завдяки:

  • наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід роботи;
  • помірній ціні, враховуючи те, що підприємство користується пільгами з оподаткування;
  • належному виконанню попередніх договорів на виготовлення аналогічної продукції.

Станом на 1 січня 2020 року облікова чисельність працівників становила 161 особу, більшість з яких — це люди з обмеженими фізичними можливостями.

Підприємство завантажене на повну потужність. Працівники забезпечені стабільною роботою та заробітною платою.

З метою покращення умов праці проводяться ремонтні роботи у виробничих та адміністративних приміщеннях підприємства, оновлюється швейне обладнання, стільці для швачок, міжстілля, здійснюється реконструкція освітлення.

Всі працівники забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту відповідно до норм колективного договору.

Конотопське УВП УТОГ тісно співпрацює з Сумською обласною організацією УТОГ та Конотопською ТО УТОГ.

Велика увага на підприємстві приділяється соціальній сфері.


На підприємстві діє медичний пункт, оснащений необхідним обладнанням. Постійно закуповуються ліки для надання першої медичної допомоги. Працівники підприємства проходять планові та первинні медичні огляди. Протягом 2019 року працівникам УВП надавалось матеріальне заохочення до ювілейних дат та інших свят, вони отримували премії за результатами роботи за місяць та за рік. Виділялась допомога на проведення новорічного вогника, придбання путівок до таборів відпочинку для дітей працівників підприємства, а також кошти для проведення екскурсій історичними місцями України. У разі скрутного становища працівникам підприємства надавалась матеріальна допомога та безвідсоткова позика. Для ветеранів Конотопського УВП УТОГ щороку передплачується газета «Наше життя» УТОГ.На балансі підприємства є гуртожиток, в якому мешкає 58 осіб. За останні роки проведений ремонт більшості кухонь та санітарно-побутових приміщень гуртожитку, зроблено частковий ремонт та технічне обслуговування системи опалення. Санітарний стан житлових і допоміжних приміщень підтримується у належному стані.
Оксана ЦЮМЕНКО,
директор Конотопського УВП УТОГгазета Наше Життя

Працюємо стабільно й злагоджено

2020-05-04
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-04/1587902040_img-9f9208a0e8332efc6458df9006921e03-v.jpg  Завдяки злагодженій роботі всього колективу Конотопське УВП УТОГ стабільно працює, виконуючи основні статутні завдання та заплановані соціально-економічні показники.
газета Наше Життя