Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Не на словах, а у справах

Дрогобицьке меблеве підприємство «Карпати» УТОГ, з часу заснування якого минуло 70 років, пережило чимало: і період становлення, і радість трудових досягнень, і труднощі ринкової економіки… І попри все — живе! Живе тому, що є люди, які працюють тут, збереглись трудові династії й справжній патріотизм проявляється не на словах, а у справах.

Починаючи з останнього кварталу 2016 року, підприємство очолює Б.І. Віткович, який зумів згуртувати колектив, дати всім проблиск надії на майбутнє.

Поряд з ветеранами праці — старшим інженером-технологом М.П. Мацигін та заступником директора з комерції Д.М. Кичун, працюють їхні молодші колеги: головний бухгалтер О.С. Хемич, економіст І.П. Осередчук, начальник цеху В.І. Роман, завідувач гуртожитку О.А. Ситнюк (останні, до речі, слабкочуючі люди).

Серед робітників підприємства теж є люди, які багато років працюють на виробництві. Це І.В. Гиряк, І.В. Матвіїв, Т.К. Стефанишин, подружжя Г.М. та М.І. Букілі, Д.С. та М.В. Шияни, М.В. Київ та інші.

У спілкуванні допомагає всім перекладач-дактилолог М.Ф. Лукавецька, яка вже чотири десятиліття опікується людьми з порушеннями слуху.

Бухгалтер Марія Ганущак виросла в сім”ї нечуючого працівника нашого підприємства, вона часто радує нас своїми виступами, виконуючи пісні жестовою мовою.

Головна турбота нашого колективу — замовлення. Протягом минулого року тут виготовляли меблі за індивідуальними замовленнями, а здебільшого — за виграними тендерами. Серед замовників — ПАО «Укргазвидобування» (в особі філії «Львівгазвидобування»), Державна гімназія м. Борислав, НВК № 1 м. Моршин, КНП «6-а міська поліклініка» м. Львова, КНП «Новороздільська міська лікарня», відділ освіти Жовтанецької селищної ради Львівської області, КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

У цьому році підприємство продовжує брати активну участь у тендерах. Всі чудово розуміють, що від того, чи буде попит на продукцію, залежить майбутнє і підприємства, і кожного працівника.


Сторінки історії: в гостях у педагогічного й учнівського колективу Жовківської спецшколи-інтернату, 1987 рік.
На фото є діти, які згодом стали працівниками нашого підприємства. Серед учасників колективу художньої самодіяльності Центру культури УТОГ є колишні працівники цього шкільного закладу

Моє підприємство: яке його майбутнє?

Готуючи матеріали до газети «Наше життя», на Дрогобицькому МП «Карпати» УТОГ провели бліц-опитування: «Моє підприємство: яке його майбутнє?»

Тереза Стефанишин:

«Так, це моє підприємство, бо понад 30 років тому я прийшла сюди на виробниче навчання після закінчення Жовківської школи-інтернату, тут почала працювати, освоїла професію оздоблювальниці меб­левих виробів. Тут мої друзі, родина, люди, які мені завжди допоможуть, порадять, підтримають. Я дуже хочу, щоб наше підприємство мало хороше і гідне майбутнє!»

Привітання Терези Стефанишин з ювілеєм

Іван Матвіїв:

«Я на Дрогобицькому підприємстві «Карпати» УТОГ працюю з 1962 року. Тут здобув професію, визнання, нагороди. Але полишати роботу не хочу. Я в колективі однодумців, та й молодь ще треба повчити».

Іван Матвіїв — розкрійник пластей

Сергій Матюхін:

«Я вже 10 років працюю на підприємстві, отримав 4 розряд лицювальника. Завжди згадую свою рідну Піщанську школу-інтернат і передаю вітання. На підприємстві я знайшов своє місце в житті, навчився професії».

Сергій Матюхін і Геннадій Біскупович — лицювальники

Дарія і Михайло Шияни:

«Нас поєднало підприємство. Тоді воно називалось учбово-виробничим. Вже виросли наші діти, маємо онуків. Ми завжди пишались тим, що працюємо тут — на Дрогобицькому МП «Карпати» УТОГ».

Дарія Шиян

Ганна і Мирослав Букілі:

«Ми працюємо на підприємстві від початку свого трудового життя: чоловік — столяр, а дружина — обробник меблевих виробів. Любимо своє підприємство і дуже хочемо, щоб воно працювало й надалі, було опорою для нечуючих людей в майбутньому».

Мирослав Букіль та Ганна Букіль


Зустріч з головою Львівської облорганізації УТОГ В.В. Балдигою

Збори колективу Дрогобицького ПМ «Карпати» УТОГ

Міський центр зайнятості провів екскурсію на підприємстві з метою
ознайомлення випускників Дрогобицької школи № 10 з роботою меблевиків

Збори трудового колективу

Святкування на міському рекреаційному фестивалі «СпАрт»

Діти глухих працівників підприємства в «Карітасі»

І зустрілись два Миколаї у гуртожитку підприємства

Головний бухгалтер вручає новорічні подарунки

Марія Ганущак виконує пісню релігійного змісту жестовою мовою

Колектив підприємства на міському фестивалі, присвяченому Дню міста
Іванна ЦЕЛЕНЬ,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Дрогобицького МП «Карпати» УТОГгазета Наше Життя

Не на словах, а у справах

2020-03-06
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-02/medium/1582727636_image015.jpg Дрогобицьке меблеве підприємство «Карпати» УТОГ, з часу заснування якого минуло 70 років, пережило чимало: і період становлення, і радість трудових досягнень, і труднощі ринкової економіки… І попри все — живе! Живе тому, що є люди, які працюють тут, збереглись трудові династії й справжній патріотизм проявляється не на словах, а у справах.
газета Наше Життя