Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Взаємні візити друзів

Ця розповідь про те, як цікаво і корисно можна провести дозвілля, так би мовити, за взаємними візитами.

А почалося все так…


У виробничу перерву на Дрогобицькому меблевому підприємстві «Карпати» УТОГ, обговорюючи важливі питання, які цікавлять нечуючих людей (а цих питань не меншає у наш час нововведень і реформ) голова первинної організації УТОГ Ольга Ситнюк запропонувала: «Організуємо поїздку. Адже недалеко від нас, в Самборі, в церкві Різдва Пресвятої Богородиці є мощі святого Валентина. А незабаром День святого Валентина!»

Пропозицію дружно підтримали. Долучились до неї ветерани й капелан нечуючих Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Денис Богатко.

Так відбулася наша екскурсія Самбором і спільна молитва у храмі. А нечуючі самбірчани зустріли нас, як давніх і добрих друзів.

То ж як таких гостинних господарів не запросити до себе! Звичайно, ми домовились про зустріч у Дрогобичі.

Спільне богослужіння, переклад якого провів Василь Туряниця, об’єднало людей в єдину родину. Самбірчан чекали, навіть в пастирському слові це було відзначено!

А погожий передвесняний день усміхався на дрогобицьких вулицях до наших гостей, кликав їх у мандри. Самбірчани ознайомились зі стародавніми спорудами нашого древнього міста, а також побували на екскурсії на найстарішому підприємстві Дрогобича — солевиварному заводі.

Завдяки цікавій екскурсії, яку провела провідний спеціаліст цього підприємства Оксана Бунда, ми ознайомились з виробничим процесом виварювання солі, побачили 50-метрову глибинну шахту, торкнулись до закам’янілих від солі дерев’яних конструкцій, вік яких нараховує 5 століть! Дивовижно! А як цікаво!

Ще й скуштували на смак свіжовиварену, ще теплу сіль...

Думаю, як це назвати. Спільний захід — напевно, так. Тому що голова Самбірської ТО УТОГ Я.Я. Мельнарович, попри певне недомагання, зустріла нас, організувала актив — своїх вірних помічників. І в цьому велика заслуга Яни Якубівни. Відгукнулись ветерани, які донедавна були активістами Дрогобицького культзакладу УТОГ, підтримав і капелан о. Денис Богатко. Свою працю з людьми, які мають проблеми зі слухом, він почав ще студентом семінарії.

Так, це спільний захід небайдужих людей, які хочуть зробити своє дозвілля цікавим, пізнавальним, наповненим.

Тому такі позитивні емоції викликали наші взаємовізити.
Іванна ЦЕЛЕНЬ,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Дрогобицького МП «Карпати» УТОГгазета Наше Життя

Взаємні візити друзів

2019-03-26
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-03/1553343297_img-ce17e0b5ebb8951b17e6e9b5172e8195-v_.jpg  Ця розповідь про те, як цікаво і корисно можна провести дозвілля, так би мовити, за взаємними візитами. А почалося все так…
газета Наше Життя