Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У гуртожитку — зміни на краще


Одним з приємних підсумків минулого року стало продовження ремонту в гуртожитку Житомирського УВП УТОГ. За півроку тут здійснено чималий обсяг робіт, що дозволило змінити естетику приміщень, зробити гуртожиток гарним і затишним. Ще раніше тут здійснили заміну вікон і труб холодної води, а нині виконали ремонт санвузлів і коридорів.


Фінансові питання вирішив директор Житомирського УВП УТОГ Олександр Єфимович, а з підбором ремонтників та контролем за ходом роботи допоміг голова Житомирської обласної організації УТОГ Валерій Дем’янчук. Він залучив до проведення ремонту Федора Зарицького, Володимира Панчука, Івана Волощука, Віталія Мороза та Сергія Косівця.

Усім їм — низький уклін за те, що у гуртожитку тепер є зміни на краще. Бажаємо і надалі підтримувати це починання у новому році!

Інформація «НЖ»газета Наше Життя

У гуртожитку — зміни на краще

2019-02-05
На підприємствах УТОГ / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/1549286359_gurtozhitok1.jpg Одним з приємних підсумків минулого року стало продовження ремонту в гуртожитку Житомирського УВП УТОГ. За півроку тут здійснено чималий обсяг робіт, що дозволило змінити естетику приміщень, зробити гуртожиток гарним і затишним. Ще раніше тут здійснили заміну вікон і труб холодної води, а нині виконали ремонт санвузлів і коридорів.
газета Наше Життя