Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Рефінансування з бюджету УТОГ — на ремонт майна


Одеське ВО «Електрик» на повернуті кошти здійснило ремонтні роботи з утеплення та облицювання
фасаду виробничих приміщень (на світлинах — будівля до і після ремонту)

У лютому 2018 року президія Централь­ного правління УТОГ на своєму засідан­ні розглянула питання про заборгованість підприємств УТОГ з відрахувань коштів до бюджету УТОГ за 2016—2017 роки.

Зазначалося, що за результатами про­веденого спеціалістами апарату ЦП УТОГ аналізу загальна сума заборгованості під­приємств УТОГ складає 2696,6 тис. грн, вона підлягає сплаті до бюджету УТОГ у поточному році.

Після розгляду цього питання прийня­то відповідну постанову президії ЦП УТОГ про затвердження підприємствам УТОГ сум недоїмки і відрахувань до бюджету.

На Чернівецькому ВП «Черемош» здійснено ремонт покрівлі
виробничого корпусу, встановлено пластикові вікна, зроблено відкоси

Одним з пунктів цієї постанови наголо­шувалося, що з метою соціального захисту працюючих на підприємствах осіб з інва­лідністю, покращення санітарно-гігієніч­них умов їх роботи, суми недоїмки з пере­рахувань до бюджету УТОГ за 2016—2017 роки у сумі 1497,5 тис. грн після їх спла­ти до бюджету УТОГ будуть повертатися підприємствам у вигляді рефінансуван­ня з бюджету УТОГ, тобто знову надійдуть на підприємства. Підкреслювалося, що ці кошти будуть спрямовані на фінансування капітальних і поточних ремонтів нерухомо­го майна УТОГ, а також на придбання об­ладнання.

Про важливість такого рішення зайве й казати, адже виробничі будівлі, гуртожит­ки, інші споруди на багатьох підприєм­ствах УТОГ давно вимагають проведення хоча б косметичних ремонтів, а коштів на це не вистачає.

Таким чином, завдяки прийнятому на президії ЦП УТОГ рішенню, станом на 01.09.2018 року із 14 підприємств УТОГ, яким передбачено повернути кошти, вже 11 підприємств їх отримали за призначен­ням, а саме:

 • — Вінницьке УВП — 67,4 тис. грн;
 • — Кам’янець-Подільське УВП — 76,4 тис. грн;
 • — Лубенське УВП — 58,5 тис. грн;
 • — Полтавське УВП № 1 — 47,8 тис. грн;
 • — Харківське УВП № 2 — 62,7 тис. грн;
 • — Чернівецьке ВП «Черемош» — 50,4 тис. грн;
 • — Київське ДВП «Контакт» — 269,3 тис. грн;
 • — Одеське ВО «Електрик» — 228,0 тис. грн;
 • — Рівненське УВП — 65,7 тис. грн;
 • — Черкаське УВП — 79,5 тис. грн;
 • — Чернівецьке УВП — 130,5 тис. грн.

На світлинах, які надіслали з Одеського ВО «Електрик» та Чернівецького ВП «Чере­мош» показано, які роботи були виконані за отримані кошти на цих підприємствах УТОГ.

Щиро радіємо, що вдалося частково ви­рішити ці вкрай важливі для нашого Това­риства проблеми.
Інформація виробничо-господарського
відділу ВА ЦП УТОГгазета Наше Життя

Рефінансування з бюджету УТОГ — на ремонт майна

2018-10-07
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-10/medium/1538806963_foto-3.jpg

У лютому 2018 року президія Централь­ного правління УТОГ на своєму засідан­ні розглянула питання про заборгованість підприємств УТОГ з відрахувань коштів до бюджету УТОГ за 2016—2017 роки. Зазначалося, що за результатами про­веденого спеціалістами апарату ЦП УТОГ аналізу загальна сума заборгованості під­приємств УТОГ складає 2696,6 тис. грн, вона підлягає сплаті до бюджету УТОГ у поточному році. Після розгляду цього питання прийня­то відповідну постанову президії ЦП УТОГ про затвердження підприємствам УТОГ сум недоїмки і відрахувань до бюджету.

газета Наше Життя