Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Історія розвитку і сучасність Кам’янець-Подільського УВП УТОГ

Історію підприємства та його сучасність творили і продовжують творити люди, тому хочеться зупинитися на кадровому питанні.

Першими директорами зазвичай призначалися керівники, які очолювали роботу Кам`янець-Подільського обласного відділу УТОГ (він діяв до 1954 року).


Отже, директорами УВП були: С.І. Заполін — з 10.05.47 р. до 16.06.46 р.; О.М. Ліберман — з 17.06.48 р. до 26.07.49 р.; А.О. Кулаківський —з 22.07.49. до 23.09.50 р.; П.Х. Шерман — з 04.10.50 р. до 01.10.54 р.; Ф.О. Пряморуков — з 01.10.54 р. до 06.08.57 р.; Г.Г. Мігаль — з 06.08.57 р. до 16.06.99 р.; Т.М. Плохенко — з 16.06.99 р.

Основний період розвитку, будування нових приміщень, переходу на нові ринкові умови прийшовся на часи роботи директором Г.Г. Мігаля.

За багаторічну працю та особливі заслуги йому присвоєні звання «Відмінник УТОГ» та «Почесний член УТОГ».


Після того, як Геннадій Григорович пішов на заслужений відпочинок, підприємство очолила Т.М. Плохенко. До того вона працювала на УВП з 1985 року майстром розкрійної дільниці, а з 1996 року була призначена економістом.


Тетяна Михайлівна досконало знає економіку, бухгалтерський облік, виробництво. Під її керівництвом на підприємстві покращилися всі економічні показники, відбулася повна заміна швейного обладнання і обладнання волого-теплової обробки.


Великий вклад у розвиток Товариства та УВП внесла колишній заступник директора з виховної роботи К.Л. Телятицька, яка працювала на підприємстві з 1958 до 1982 року. Вона досконало володіла жестовою мовою, знала психологію людей, вміла до кожного знайти підхід.


У 1967 році на посаду головного інженера була прийнята Г.О. Позинюк, яка працює на підприємстві по сьогоднішній день. Під її керівництвом проходить все технічне переоснащення виробництва, освоєння нових виробів, впроваджується нова техніка. За багаторічну та сумлінну працю Ганні Олексіївні надані звання «Відмінник УТОГ» та «Почесний член УТОГ».


Після закінчення технікуму легкої промисловості, на УВП були направлені молоді спеціалісти Р.І. Адамчук (у 1977 році) та М.С. Адамчук (у 1988 році). Освічені, працелюбні, вони внесли неоцінимий вклад у розвиток виробництва та соціальної сфери підприємства. Раїса Іванівна згодом була призначена заступником директора з виховної роботи, а Микола Степанович — інженером-механіком. У 1995 році Микола Степанович був обраний головою облорганізації УТОГ, а Раїса Іванівна перейшла на посаду інструктора цієї організації, де вони працюють і зараз.


Сполучною ланкою в усій роботі підприємства є заступник директора з навчально-виховної роботи В.С. Носорева, яка працює в системі УТОГ 39 років, а на УВП — 32 роки. Неоцінну допомогу в організації всієї роботи вона надає керівникам, службовцям, робочим. Чуйна, уважна, скромна, вона досконало володіє жестовою мовою і тривалий час працювала перекладачем.


Стаж роботи на підприємстві інженера-механіка С.В. Довгаля складає вже 30 років. Важко переоцінити важливість його праці: без нього зупинилось би обладнання. Він уміло виконує будь-яку роботу, допомагає слюсарю-ремонтнику.


Досвідчені фахівці працюють у нашій бухгалтерії: 33 роки стажу має головний бухгалтер В.Я. Гришко і лише на рік менше — бухгалтер Н.П. Блінова.


Ветераном підприємства є й старший комірник А.Т. Підлісна, яка працює на УВП 48 років.


На посадах майстрів дільниць працюють І.В. Козуб та О.В. Присяжнюк, які зарекомендували себе як знаючі керівники, що користуються повагою в колективі.


Всі ці спеціалісти — це справжні фахівці своєї справи.

 

 Кімната в гуртожитку, у якій мешкає швачка Л.П. Гуцалюк

 

 У фойє гуртожитку

 

 Вхід до гуртожиткуНАШІ РОБІТНИЧІ КАДРИ


Історія підприємства була б неповною, якби ми не згадали тих, хто працював тут багато років та вже пішов на заслужений відпочинок, а також тих, кого вже немає серед нас.


Справжніми лідерами серед нечуючих, зразковими виконавцями своєї роботи були: Ярославський Ф.І., Ярославська Н.П., Атаманюк П.А., Атаманюк О.М., Мисько М.В., Грищук Є.Л., Коваль З.М., Колесник Е.М., Охота М.В. та багато-багато інших.


Гордістю нашого колективу є наші працівники-ветерани: М.І. Марна, С.О. Ніколайчук, З.В. Мисько, А.М. Васильєв, Т.Л. Пастушкова, О.Г. Вербицька.

З 1975 року М.Ф. Булковська працювала на виробництві кравцем. За правом їй належить звання майстра «Золоті руки». Одна людина замінювала модельєра, конструктора, лаборанта та лекальника. Вироби, пошиті нею, викликали подив у всіх, хто їх бачив. Вона дуже вміло навчала швачок новим технологіям. Уважна, чуйна, терпляча, вона приділяла багато уваги кожній людині на виробництві.


Про кожного з наших ветеранів можна написати окремий розділ з історії УВП. Їхню справу продовжують кваліфіковані працівники, які зараз трудяться на підприємстві: Б.В. Киташевська, Т.В. Дзюбінська, І.Г. Лінивий, Л.П. Гуцалюк, Ю.Є. Канарчук, О.В. Шелестюк, Н.І. Дашкевич, Г.Л. Гекавчук, Л.М. Ящук, Т.В. Олійник, Г.В. Забаштанська, Л.Д. Ількович та багато інших.


Багато молоді, яка влилася в наш колектив, сумлінною працею примножує його досягнення. Це В.В. Олійник, Т.М. Паламарчук, В.В. Якимишина та інші.

Одночасно із збереженням традицій старшого покоління, на УВП робиться все для поповнення колективу новими кадрами, які пройдуть хорошу школу у наших ветеранів і зможуть у майбутньому стати їм гідною заміною.


Так, заступник директора з комерційних питань С.В. Пульмановський за короткий час — 3 роки, ознайомився з усіма видами робіт. Крім того, він також досконало володіє комп`ютерними технологіями.


Інженер-технолог Л.Р. Козак, яка прийшла на УВП одразу після інституту, працює теж 3 роки. Спочатку їй було складно, особливо у спілкуванні з колективом. Проте за короткий час вона оволоділа жестовою мовою і тепер має порозуміння з нечуючими колегами.


Багаторічні традиції і сучасність, працьовиті й сумлінні ветерани і молодь є запорукою подальшої успішної роботи підприємства.

Н. КУЛИЧКО,
фахівець з діловодства Кам`янець-Подільського УВП УТОГ

 

 газета Наше Життя

Історія розвитку і сучасність Кам’янець-Подільського УВП УТОГ

2017-09-12
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-09/1505218740_f6.jpg

Історію підприємства та його сучасність творили і продовжують творити люди, тому хочеться зупинитися на кадровому питанні.

газета Наше Життя