Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Пишаємось своїм підприємством

Особлива увага на Житомирському УВП УТОГ приділяється впровадженню сучасних технологій виготовлення швейних виробів, створенню нових робочих місць та збере­женню діючих робочих місць для осіб з інвалідністю, покращенню умов праці та життєвого рівня працівників.

 

Основним видом діяльності підприємства є виробництво та реалізація швейних виробів.

Колектив Житомирського УВП УТОГ завжди намагається підтримувати авторитет свого підприємства, забезпечувати високу якість виготовленої продукції, додержуватись термінів її постачання замовникам. Підприємство не мало жодної рекламації чи претензії щодо якості продукції, яку воно виготовляє.

Безумовно, все це враховано при підбитті підсумків огляду між підприємствами УТОГ на звання «Підприємство високої культури виробництва й охорони праці» за 2015 рік. Постановою ЦП УТОГ та Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України нашому УВП надано звання «Підприємство високої культури виробництва й охорони праці» з нагородженням Дипломом першого ступеня.

За підсумками огляду директор підприємства — О.П. Єфимович був нагородже­ний дипломом з присвоєнням звання «Кращий директор 2015 року» серед керівників швейних підприємств УТОГ.

 

Погодьтесь, приємно усвідомлювати, що працюєш на підприємстві УТОГ, яке визнане найкращим у місті в сфері працевлаш­тування осіб з інвалідністю. Про це з гордістю можуть сказати наші працівники. І така позитивна новина, без сумніву, сприятиме залученню до роботи на підприємстві висококвалі­фікованих працівників, підвищить престиж робочого місця і сприятиме закріпленню кваліфікованих кадрів.

 

Це особливо важливо, бо, на жаль, випускники спецшкіл-інтернатів не мають бажання йти працювати на наші підприємства. Вони прагнуть продовжувати навчання у вищих навчальних закладах та технічних училищах-інтернатах з метою отримання спеціальності, хоча існує проблема працевлаштування за спеціальністю після закінчення навчання.

 

З метою інформування молоді про можливості, які надає робота в нашому колективі, проводяться зустрічі директора УВП та заступника директора з НВР і соціальних питань та кадрів з випускниками спецшкіл-інтернатів та їхніми батьками, екскурсії на підприємство, на яких ми розповідаємо випускникам про соціальний захист працівників підприємства, особливо осіб з інвалідністю зі слуху, про їхні успіхи у праці та її гідну оцінку.

 

Н. КАБАЧЕВСЬКА, заступник директора з НВР і соціальних питань та кадрів Житомирського УВП УТОГ.

 

Сохранитьгазета Наше Життя

Пишаємось своїм підприємством

2016-12-22
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-12/1482239017_dsc_4762.jpg

Особлива увага на Житомирському УВП УТОГ приділяється впровадженню сучасних технологій виготовлення швейних виробів, створенню нових робочих місць та збере­женню діючих робочих місць для осіб з інвалідністю, покращенню умов праці та життєвого рівня працівників.

Сохранить

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ