Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Потрібна зміна стереотипів мислення

Сьогодні ми розмовляємо з Л.М. ТЮХТОЮ, директором Білоцерківського ВП «Весна» УТОГ, про роботу підприємства, проблеми, які є у колективі, та шляхи їх вирішення.

 

— Людмило Миколаївно, очолюване Вами підприємство тісно співпрацює з зарубіжними замовниками…

— Так, вже п’ятий рік поспіль Білоцерківське ВП «Весна» УТОГ співпрацює з європейською фірмою з виготовлення на давальницьких умовах легкого жіночого одягу — брюк, спідниць, трикотажних виробів.

 

— Не секрет, що вимоги зарубіжних замовників досить суворі. З чим довелося стикнутися колективу при виконанні цієї роботи?

— Робота з іноземними партнерами виявила найактуальніші проблеми в колективі. В першу чергу, це продуктивність праці, терміни постачання готових виробів, якість продукції і технічне переоснащення виробництва. Питання технічного переоснащення частково було вирішене ще до початку співпраці з фірмою, переважно за власні кошти і за кошти ФСЗІ. Однак ця робота не припиняється, ми продовжуємо щорічно поновлювати обладнання. Так, з початку поточного року на придбання швейного й термообробного обладнання витрачено 168,1 тис. грн.

Якість продукції, за деякими винятками, нарікань наших партнерів не викликала. Колектив успішно освоїв європейські стандарти якості виконання технологічних операцій і виготовлення готових виробів, що є предметом нашої гордості.

Але, на жаль, продуктивність праці у нас низька. На початку роботи з фірмою цей показник був уп’ятеро нижчим у порівнянні з іншими виробниками.

На сьогодні ми зробили крок вперед і частково подолали відставання. Весь колектив постійно й наполегливо працює над зростанням інтенсивності праці. Це наш один з головних резервів зростання доходів і підвищення заробітної плати.

Іншим важливим фактором зрос­тан­ня інтенсивності праці є дотримання всіма працівниками трудової і виробничої дисципліни. Особливого значення набув правильний розподіл роботи в потоках і дотримання працівниками схем розподілу праці. На жаль, з цим у нас бувають проблеми.

 

— Безумовно, важливе значення має й інформаційно-роз’яснювальна робота в колективі...

— Так, зміна стереотипів мислення, розуміння того, що ми самі є відповідальними за себе й наше підприємство, що заробітна плата залежить виключно від кінцевих результатів нашої спільної роботи — все це дається важко й потребує збільшення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

 

— Як на підприємстві підготувались до роботи у зимовий період?

— Адміністрація підприємства постійно працює над покращенням умов праці. Всі робочі місця на виробництві пройшли державну атестацію за умовами праці. Температурний режим у холодну пору року в усіх виробничих, адміністративних і санітарно-побутових приміщеннях відповідає санітарним нормам.

У поточному році на швейних дільницях змонтовані локальні приточно-витяжні вентиляційні системи, які значно поліпшили мікроклімат у приміщеннях. Також проведені значні роботи з утеплення будівель і споруд. У всіх приміщеннях підприємства повністю замінені світильники з люмінесцентними лампами на світлодіодні. Всього з початку року на поліпшення умов праці та зниження енерговитрат витрачено 179,7 тис. грн.

 

— Дякуємо за інтерв’ю, Людмило Миколаївно, й бажаємо Вам і Вашому колективу успіхів у роботі!

 

Підготовлено за матеріалами Білоцерківського ВП «Весна» УТОГ.

 газета Наше Життя

Потрібна зміна стереотипів мислення

2016-11-08
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-11/1478104838_img_0427.jpg

Сьогодні ми розмовляємо з Л.М. ТЮХТОЮ, директором Білоцерківського ВП «Весна» УТОГ, про роботу підприємства, проблеми, які є у колективі, та шляхи їх вирішення.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ