Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

На «Універсалі» продовжується освоєння сучасної продукції

Редакція звернулася до директора Полтавського ВП «Універсал» УТОГ Б.О. Акініна з проханням відповісти на ряд запитань про роботу очолюваного ним підприємства.

 

 

— Отже, з початку року минуло вже 4 місяці… На державному рівні заговорили про певну економічну стабілізацію і прогнозують незначне зростання. А як ці прогнози відчуваються на рівні Вашого підприємства?

— За 4 місяці 2016 року обсяги виробництва на нашому підприємстві становлять 2182,0 тис. грн. Попри складну економічну ситуацію в Україні, ми щомісяця успішно виконуємо показники, передбачені бізнес­планом, затвердженим нам ЦП УТОГ.

Так, за 4 місяці поточного року виконання плану становить 101,0 %. Підприємство працює в режимі завантаженості замовленнями.

 

— На «Універсалі» продовжується освоєння сучасної продукції — нових видів світлодіодних виробів? 

– Так, керівництво підприємства та технічний відділ напрацювали освоєння таких новинок, як «Комфорт—1»; «Універсал»—42Вт ІР­20; «Універсал»—42Вт ІР­54; «Універсал»—27Bт ІР­20; «Універсал»—27Вт ІР­54; «Міні—Універсал» LED 14,9 Вт; світильник світлодіодний LED—4,2 W — місцевого освітлення. Продовжується робота і над новими видами сувенірної продукції, яка також входить до асортименту наших виробів.

 

— Основною метою створення підприємств УТОГ є працевлаштування інвалідів зі слуху…

— Це статутне завдання — наш святий обов’язок, який ми неухильно виконуємо. За період з січня 2016 р. на підприємство працевлаштувалися 2 глухих. Зараз облікова чисельність працівників становить 103 чол., інвалідів — 65 чол. (у т. ч. інвалідів зі слуху — 55).

 

— Зараз гаряча пора для випускників шкіл. Працюєте з ними?

— Звичайно, адже це теж одне з наших найважливіших завдань. Кадрова служба забезпечує працевлаштування осіб за спеціальностями, які потрібні підприємству; проводить профорієнтаційну роботу з молоддю та старшокласниками спецшкіл­інтернатів, з ними здійснюється інформаційна робота, під час якої наші спеціалісти розповідають школярам про роботу підприємства, організовують екскурсії.

 

 — На Вашому підприємстві продовжують працювати люди, які увійшли до колективу після сумнозвісних подій на Донбасі?

 — Так, у нас працевлаштовані та забезпечені проживанням у гуртожитку підприємства переселенці зі Сходу (одна сім’я з 3 осіб та чоловік­одинак). Як і всім членам колективу, їм надається соціальна підтримка, а при необхідності — й матеріальна допомога.

 

 — Знаю, що існує черга тих, хто бажає влаштуватись на Ваше підприємство. Отже, можна казати про те, що це є найкращою оцінкою праці — Вашої та колективу в цілому.

— Перш за все, хочу наголосити, що є певні вимоги до тих, хто хоче стати членом нашого колективу. Працьовитість, якість, фахова обізнаність і дисциплінованість мають бути основними показниками в роботі. Тільки так досягнемо успіху!

 

  — Щиро бажаю вам усім подальших здобутків! Дякую за інтерв’ю.

 

Підготувала Н. КАМЕНСЬКА.

 газета Наше Життя

На «Універсалі» продовжується освоєння сучасної продукції

2016-06-02
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-05/1464681648_anikin-boris-alekseevich.jpg

Редакція звернулася до директора Полтавського ВП «Універсал» УТОГ Б.О. Акініна з проханням відповісти на ряд запитань про роботу очолюваного ним підприємства.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ