Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Нарада директорів у Полтаві

З 29 лютого по 2 березня на базі Полтавського ВП «Універсал» УТОГ відбулася нарада директорів металообробних підприємств УТОГ.

 

 

На цій нараді були присутні: голова УТОГ Ю.П. Максименко; заступник голови ЦП УТОГ з виробничих питань В.Ф. Цимбалюк; провідний інженер апарату ЦП УТОГ з організації керування виробництвом Ю.А. Шатаєв; директори підприємств з міст: Дніпро­дзержинська, Запоріжжя, Одеси, Харкова, Кіровограда, Києва (СПКТБ), Маріуполя, та з підприємств Полтавщини.

У перший робочий день наради, директори підприємств ознайомилися з підприємствами УТОГ міста Полтави. Наступного дня, 1 березня, директори побували на звітно­виборчій конференції Полтавської обласної організації УТОГ. Вони були представлені делегатам цієї конференції.

Потім учасники наради перейшли до розгляду своїх питань, згідно з програмою. В.Ф. Цимбалюк виступив з доповіддю, у якій висвітлив наступні напрямки діяльності:

— підсумки роботи виробничих підприємств металообробної галузі у 2015 році та січні місяці 2016 року;

— виробничо­господарські плани роботи в умовах децентралізації бюджетної політики України;

— співпраця з бізнесовими структурами України та ЄС.

На нараді було розглянуто також питання про виробництво нових виробів та про систему кооперації підприємств, участь виробничих підприємств у державних електронних торгах.

Під час розгляду питань щодо технічного переоснащення підприємств УТОГ, поліпшення їх санітарного стану за рахунок власних коштів та коштів Фонду соціального захисту інвалідів, правильності оформлення необхідних документів, перед присутніми виступив керуючий Полтавським обласним відділенням Фонду України соціального захисту інвалідів Олександр Миколайович Дяченко.

Також учасники наради розглянули питання про економічно­господарську діяльність підприємств, виконання планів, пошук нової продукції, кооперацію, обмін досвідом з отримання замовлень та виконання плану з відрахувань до бюджету Товариства.

 

С. ЛУК’ЯНОВА, заступник директора
з навчально­виховної роботи, соціальних питань і кадрової роботи Полтавського ВП «Універсал» УТОГ.

 газета Наше Життя

Нарада директорів у Полтаві

2016-03-15
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/1457607412_poltavskoe-upp-2-universal-utog.jpg

З 29 лютого по 2 березня на базі Полтавського ВП «Універсал» УТОГ відбулася нарада директорів металообробних підприємств УТОГ.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ