Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Теплий промінчик сонця

У гості до хлопців-­сиріт, які проживають у гуртожитку Бродівського меблевого підприємства «Явір» УТОГ, завітали заступник директора по НВР О.Г. Боровець, голова Золочівської ТО УТОГ Н.В. Петренко та нечуючі, що живуть у м. Броди.

 

 

Зустріч була довгоочікуваною, і гостей зустріли радо. Та ще вони завітали не з пустими руками: домашня випічка та фрукти, печиво та канапки були прикрасою столу та створювали домашню атмосферу.

Спілкувались довго та активно, говорили про наболіле й особисте, переглядали відеоролик про шкоду алкоголю та куріння. Багато інформації дізналися хлопці з цієї бесіди і хочеться вірити, що зробили правильні висновки.

 

 

Поза всяким сумнівом, приємні спогади залишилися в їхній пам’яті від цього вечора, тому що увага була приділена кожному, а це дуже важливо для тих, у кого немає родини і найближчих людей поруч. На кінець спілкування хлопців чекав ще один приємний сюрприз — продуктові набори від спонсорів з Церкви нечуючих ЕХБ м. Рівне. Безумовно, ця зустріч стала теплим промінчиком сонця серед сірих нелегких буднів.

 

Н. ЖОЛУДЄВА, перекладач Золочівської ТО УТОГ, О. БОРОВЕЦЬ, заступник директора МП «Явір» УТОГ.

 газета Наше Життя

Теплий промінчик сонця

2016-03-05
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/1456835325_img_1625.jpg

У гості до хлопців­сиріт, які проживають у гуртожитку Бродівського меблевого підприємства «Явір» УТОГ, завітали заступник директора по НВР О.Г. Боровець, голова Золочівської ТО УТОГ Н.В. Петренко та нечуючі, що живуть у м. Броди.

 

газета Наше Життя