Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Разом нам завжди цікаво!

Адміністрація Дніпродзержинського УВП УТОГ, разом з первинною організацією УТОГ, запланувала 15 заходів з нагоди відзначення Міжнародного тижня глухих. Усі вони поєднані спільною темою — «Безбар’єрне середо­вище для глухих», а оскільки було заплановано досить багато, вирішено провести їх протягом місяця.

 

Людмила Самошкіна запрошує на аукцiон «Дари осенi».

  • Звернулися до міського голови зі спільними листами­клопотаннями від адміністрації і громадських організацій підприємства про надання натуральної та матеріальної допомоги 10 робітникам — членам п/о УТОГ. П’ять чоловік вже отримали натуральну допомогу, а видача матеріальної допомоги запланована на листопад­грудень цього року.
  • На підприємстві було проведено захід, під час якого розповідалось про історію Міжнародного дня глухих та про видатних людей Українського товариства глухих. Розповіли й про створення та діяльність Дніпродзержинського УВП та Дніпропетровської обласної організації УТОГ. Робітникам було цікаво дізнатися про історію свого підприємства, а ветерани підприємства доповнили розповідь своїми спогадами.
  • У приміщенні Будинку культури глухих, сумісно з Дніпродзержинською територіальною організацією УТОГ, організували зустріч з ветеранами нашого УВП та ТО УТОГ, яка була присвячена Міжнародному дню глухих. На цьому вечорі була присутня голова обласного відділу УТОГ О.В. Петрова, котра вручила кращим працівникам грамоти ЦП УТОГ та обласної організації УТОГ. Для присутніх було продемонстровано фільм, присвячений 80­річчю створення Дніпродзержинського УВП УТОГ.

До речі, створено короткометражний фільм про Дніпродзержинське УВП УТОГ для показу його випускникам спецшкіл­інтернатів для дітей з вадами слуху, випускникам технікумів та вишів.

 

  • У лівобережній частині міста проводилися обласні змагання серед нечуючих спортсменів зі спортивного водного туризму. В ньому брали участь три команди з Дніпродзержинська та дві команди з Дніпропетровська. Команди нашого УВП УТОГ посіли І, ІІ і ІV місця. Ми від усієї душі привітали їх та преміювали всіх учасників змагання.
  • Крім того, на підприємстві у вересні було проведено місячник з вивчення жестової мови нечуючих.
  • Також на УВП була організована виставка декоративно­прикладного мистецтва, на якій відвідувачі мали змогу милуватися роботами наших талановитих працівників:

 

— О.В. Усова — вишивання бісером «Рідна хата»;

— С.О. Ріпки — вишивання бісером «Іриси»;

— Н.І. Косенко — вишивання хрестиком: «Весільний рушник», «Ісус Христос», «Церква», «Натюрморт»;

— Л.В. Самошкіної — декупаж «Фея­пустунка», «Українка», «Соняшник»;

— Н.Д. Юрченко — плетіння із соломи «Польові квіти»;

— Г.М. Ладицького — плетіння спицями: «Пуловер», «Шкарпетки», «Шапочка»;

— Н.М. Ладицької — картини «Кольори літа», «Жіноча краса»;

— М.П. Сергейчик — вишивання хрестиком «Квіткарка».

 

Журі було важко визначитися з переможцями, тому премію розподілили між усіма учасниками порівну. Після виставки було проведено аукціон «Дари осені», на якому продавалися фрукти, овочі, торти, тістечка, пироги та пиріжки, соління тощо. Все продавали з молотка. Ажіотаж був неймовірний!

У Дніпропетровському обласному будинку культури УТОГ наша молодь у складі: В.Й. Божані, І.Л. Ревенка та В.В. Пацюка, взяла участь у культурному флеш­мобі, а також показала естрадну­мініатюру «Силач­танцюрист», клоунади «На прийомі до лікаря» та «Цирульник». Нашим артистам було вручено Почесну грамоту.

 

Веселi старти малюкiв.

 

У передмісті Дніпродзержинська, на Єлизаветівському котловані, в розважальному комплексі «Афіни» було проведено день сімейного відпочинку на природі для родин працівників УВП та їхніх друзів. Загалом було понад 90 чоловік. Розпочали відпочинок з «Веселих стартів» для малюків, трохи згодом до розважальної програми підключилися й батьки та інші дорослі. Всі були дуже задоволені іграми.

Відтак провели спортивно­розважальні ігри для дорослих та молоді. Ті, хто не брав участь у змаганнях, активно вболівали за команди, гра захопила всіх. Команд у нас було аж цілих п’ять (по 5 гравців у кожній команді): «Тигр», «Рибалка», «Озеро», «Авось», «УТОГ». Перемогла команда «Авось», але ніхто без нагороди не залишився.

 

Команда «Авось» в ігри.

 

На відпочивальників чекали найсмачніші сніданок й обід. Крім того, за бажанням, учасники готували собі шашлики з димком. Чудова осіння, але по­літньому тепла сонячна погода, посприяла тому, що багато відпочивальників купалися в блакитному озері. Діти розважалися на атракціоні «Надувна гірка». Роз’їжджатися не хотілось нікому: настільки чудовим вийшло свято й не хотілось виходити з цієї чарівної і теплої атмосфери відпочинку. 

Для молоді було організовано екскурсію на кінний завод, на якому вона мала змогу ознайомитися з елітними породами коней, котрих вирощують на експорт. Також на цій фермі вирощують поні — дуже делікатні мініатюрні породи коней, які не залишають байдужими багатьох. Сюрпризом стали страуси на фермі. Виявляється, вони люблять увагу ­— зовсім як маленькі діти.

Такі заходи завжди допомагають тим людям, що мають втрату слуху, відчути себе частиною загальнолюдської спільноти, її повноцінними членами. Адже знаходити своїх однодумців, ділитися з ними своїми захопленнями та враженнями, обговорювати схожі проб­леми — це завжди цікаво і підтримує життєві сили!

 

Зустрiч ветеранiв Дніпродзержинського УВП УТОГ та ТО УТОГ.

 

І. РЕВЕНКО, голова Дніпродзержинської первинної організації УВП УТОГ.газета Наше Життя

Разом нам завжди цікаво!

2015-11-23
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-11/1448179717_aukcion_dari_oseni.jpg

Адміністрація Дніпродзержинського УВП УТОГ, разом з первинною організацією УТОГ, запланувала 15 заходів з нагоди відзначення Міжнародного тижня глухих. Усі вони поєднані спільною темою — «Безбар’єрне середо­вище для глухих», а оскільки було заплановано досить багато, вирішено провести їх протягом місяця.

 

газета Наше Життя