Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Рідному підприємству УТОГ — 80! 2

 

Продовження. Початок тут.

 

У 1982 році підприємство, за підтримки ЦП УТОГ, розпочало будівництво своєї бази відпочинку на березі Чорного моря — в Очакові, на Чорноморській косі. Перший будинок тут споруджено в 1980 році, другий — в 1986 році, третій — в 2001 році. Щороку працівники УВП УТОГ отримували путівки на базу, яку назвали дуже гарно — «Берізка».

 

Працівники Миколаївського УВП УТОГ, 06.08.64 р.

 

У вихідні дні автобусом підприємства працівники УВП, Будинку культури глухих, облправління виїздили на відпочинок, а головне — на риболовлю. Потім на березі розпалювали вогнище і варили смачну рибну юшку. Також проводили захоплюючі концерти, різні конкурси. Кожен працівник чекав вихідного дня, тому що це був дійсно насичений, гарний, активний відпочинок — він оздоровлював усіх, надавав наснаги для подальших звершень.

З 1968 року директором УВП працював Микола Іванович Гурін — депутат районної Ради народних депутатів. Він був суворим, але дуже щирим і доброзичливим до нечуючих. Потім, у 1987—1989 та у 2000—2007 роках роботу підприємства очолив Василь Федорович Слива, який спочатку працював головним інженером підприємства.

На початку 2001 року, при допомозі ЦП УТОГ та Фонду соціального захисту інвалідів, підприємство отримало і змонтувало дві лінії по виготовленню мішкотари. Випуск паперових пакетів та мішків для упаковки сипучих матеріалів доз­волив набрати нових працівників, і за три місяці 2001 року випуск продукції збільшився на 150 000 гривень.

 

 

 

Час швидко плине — були перемоги, були невдачі, змінювались керівники підприємства, звільнялись нечуючі, приходили нові працівники. Але настав час, коли УВП стало простою­вати, з’явилась заборгованість із заробітної плати та інших платежів. Підприємству інвалідів було важко конкурувати з численними меблевими фірмами, почались масові звільнення за власним бажанням, УВП опинилось на грані закриття. Зміни на краще відбулися у 2010 році — з приходом на посаду директора Руслана Васильовича Паршина. Великої надії на нового молодого директора не покладали, але він взявся до роботи. Звільнив усіх замісників і помічників, сказавши, що не треба їх годувати за те, що вони сидять на місці, а треба працювати і заробляти кошти. На УВП відремонтували машини, які були приготовлені на здачу в металобрухт, вичистили все сміття й непотріб, відремонтували опалення і дах. Почали шукати замовлення на меблі, потім відремонтували швейні машини і розпочали випуск нічних сорочок, халатів тощо.

 

 

 

Руслан Васильович прийняв підприємство із заборгованістю 247 000 гривень тільки по заробітній платі, а ще були борги з комунальних послуг та інші, але вже на 1 липня 2013 року заборгованість була повністю ліквідована.

На УВП з’явились нові передовики. Це працівники, які, незважаючи на скрутне становище, продовжують трудитися на рідному підприємстві:

— Григорій Михайлович Заєць, слюсар-заточник 4 розряду, працює з 1985 року;

— Світлана Петрівна Селуянова, облицювальник крайки, працює з 1986 року;

— Тамара Іллівна Данилова, оббійник меб­лів, працює з 1984 року;

— Валентина Володимирівна Онишенко, оператор фарбувальної камери, працює з 1989 року;

— Мирон Йосипович Поливчак, оператор форматно-розкрійного стану, працює з 1999 року.

На підприємстві своєчасно виплачується аванс та заробітна плата. Багато залишається невирішених проблем, але колектив УВП працює, має свої плани, бажання та мрії.

Вітаю всіх його працівників і ветеранів з великим ювілеєм — 80-річчям рідного підприємства! Нехай цей ювілейний рік виправдає всі ваші сподівання та надії, обдарує міцним здоров’ям, доб­робутом, благополуччям, злагодою, зміцнить взаєморозуміння та повагу до Вашої праці! Нехай множаться Ваші зусилля на творення нового, доброго, успішного! Щастя Вам, процвітання підприємства, довгих років праці з задоволенням і натхненням, достатку, любові і радості. Всього Вам найкращого в житті!

 

Т. ГОРОДНИЧА, голова Миколаївської обласної організації УТОГ.

 газета Наше Життя

Рідному підприємству УТОГ — 80! 2

2014-09-11
УТОГ / На підприємствах УТОГ https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-09/1410336113_06.08.64g_.jpg

У 1982 році підприємство, за підтримки ЦП УТОГ, розпочало будівництво своєї бази відпочинку на березі Чорного моря — в Очакові, на Чорноморській косі. Перший будинок тут споруджено в 1980 році, другий — в 1986 році, третій — в 2001 році. Щороку працівники УВП УТОГ отримували путівки на базу, яку назвали дуже гарно — «Берізка».

газета Наше Життя