Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Яскрава, витончена, чарівна…

Яскрава, витончена, чарівна — такою знають Олену Кім не лише глядачі Запоріжжя і всієї України, а й багатьох країн світу, де вона виступала в складі Народного цирку «Калейдоскоп» Запорізького БК УТОГ, представляючи мистецтво ілюзії та магії. Звідки бере витоки настільки незвичне захоплення і про багато іншого — у розмові голови Запорізької обласної організації УТОГ Віктора Дюжева з героїнею нашого сьогоднішнього інтерв’ю.— Олено, Ви — наша корінна, запорізька. Як пройшло Ваше дитинство, чим воно запам’яталося?

— Так, я народилася і виросла в Запоріжжі, там же закінчила школу для дітей з порушеннями слуху. Мої глухі батьки теж народилися і виросли у нашому славному місті.

Змалечку я захоплювалась танцями, особливо цьому сприяли уроки ритміки в школі, які я дуже любила і завдяки яким навчилася танцювати. А у 15 років, взявши приклад зі свого однокласника, почала відвідувати танцювальний гурток у нашому Будинку культури УТОГ — із задоволенням ходила на репетиції і брала участь у концертах.

Саме там я вперше побачила, як виступає наш уславлений майстер ілюзійного жанру Анатолій Резник. Мені дуже сподобався цей виступ, і я й собі захотіла цим займатися, але чомусь соромилася підійти до Резника. На той час я вже працювала на підприємстві УТОГ з його дружиною Вікторією, тож попросила її замовити за мене слівце (а вірніше, жест) чоловікові. Так я стала учасницею групи ілюзіоністів та магів Народного цирку «Калейдоскоп» при Запорізькому БК УТОГ.


 — Уже понад 30 років Ви переступаєте поріг прохідної Запорізького виробничого підприємства «Неон» УТОГ. А коли Ви вперше прийшли на підприємство? Вас привели батьки?

— Так, мої батьки — Микола та Юлія Довгарь, теж працювали на підприємстві «Неон». Мама порадила й мені йти до них на роботу і привела мене на підприємство. Було це у 1988 році, і до цього часу я працюю на «Неоні» складальницею.

— Як Вам зараз працюється? Чи є замовлення?

— До цього часу у нас були замовлення, була робота, але у зв’язку із пандемією коронавірусу виникли проблеми — замовлень немає, тому зараз сиджу вдома, продовжую тренуватися у фокусах, вдосконалювати свою виконавську майстерність...— У складі групи магів Народного цирку «Калейдоскоп» Ви багато разів брали участь у закордонних гастролях, фестивалях, конкурсах тощо. Ваш колектив широко відомий своєю творчістю і в Україні, і в багатьох інших країнах світу. Розкажіть, будь ласка, з якого року почались Ваші поїздки за кордон? У скількох країнах Ви побували? Скільки кубків і медалей завоювали?

— Перша поїздка відбулась в 1990 році до Німеччини, де відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль глухих магів. Разом з А.І. Немировченком ми тоді посіли перше місце у жанрі «Ілюзія». А потім були виступи на фестивалях в Америці, Італії, Кіпрі, двічі побувала в Німеччині. Здобувала 1 і 2 місця, а в Америці — 3 місце.

Всі ці здобутки — завдяки підтримці ЦП УТОГ, Запорізького будинку культури УТОГ і нашій облорганізації, які допомагали організувати поїздки. Дякую також Анатолію Резнику і спеціалістам УТОГ з культмасової роботи, які допомагають з постановкою фокусів, завдяки чому я досягла успіхів.

— Цей рік став роком відкладених планів і надій. Через пандемію довелося відмовитися від проведення багатьох заходів. Зокрема, перенесено і Міжнародний фестиваль глухих магів та ілюзіоністів в Іспанії.... Але, попри всі ці негаразди, у Вас в цьому році сталася велика радість у житті. Можете розповісти, хто зробив Вам такий гарний подарунок?

— Так, шкода, що в цьому році я не потрапила на фестиваль в Іспанії, його перенесено на невизначений термін. Але маю велику радість — я стала бабусею, у мене навесні народилась внучка. І подарував мені цю радість син Максим.

— Чим займається Ваш син? І де він зараз живе?

— Мій син успішно займається спортом, він входить до дефлімпійської збірної України з баскетболу. На ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, які відбулися у м. Самсун (Туреччина) у 2017 році, він у складі нашої баскетбольної команди посів 3 місце, і я дуже радію його здобуткам.

Зараз син з жінкою та дитиною живе у Дніпрі. Тому і я зараз з ними у Дніпрі, допомагаю няньчити внучку, поки немає роботи на підприємстві.

— Це чудовий подарунок до Вашого особистого ювілею, який Ви відзначатимете зовсім скоро! У зв’язку із золотою ювілейною датою дозвольте від імені Центрального правління УТОГ і Запорізької обласної організації УТОГ і Запорізького будинку культури УТОГ щиро привітати Вас і побажати всього найкращого у житті, гарних здобутків, подальших успіхів і перемог на фестивалях ілюзіоністів!

— Щиро дякую за привітання і чудові побажання!
Віктор ДЮЖЕВ, Наталія КАМЕНСЬКАгазета Наше Життя

Яскрава, витончена, чарівна…

2020-07-27
Люди нашого Товариства / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1595497295_ljubimyj-syn-maksim.jpg Яскрава, витончена, чарівна — такою знають Олену Кім не лише глядачі Запоріжжя і всієї України, а й багатьох країн світу, де вона виступала в складі Народного цирку «Калейдоскоп» Запорізького БК УТОГ, представляючи мистецтво ілюзії та магії. Звідки бере витоки настільки незвичне захоплення і про багато іншого — у розмові голови Запорізької обласної організації УТОГ Віктора Дюжева з героїнею нашого сьогоднішнього інтерв’ю.
газета Наше Життя