Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З віком мудрості, пошани і поваги!

У середині квітня відзначила свій чудовий ювілей активістка ветеранів Харкова, колишня голова міської ТО УТОГ Валентина Петрівна Левіна.


Народилася Валентина Петрівна на Харківщині. Слух втратила в ранньому дитинстві й навчалася у школі для слабкочуючих дітей у Феодосії.

Після закінчення школи Валентина почала свою трудову біографію ученицею з пошиття легких суконь на фабриці індпошиття і ремонту одягу в Харкові. Пізніше працювала на Харківському заводі «Комунар», на дільниці складання УВП № 1 УТОГ, у ливарному цеху об’єднання «Торгхолодмаш».

Валентина Петрівна не лише сумлінно ставилася до роботи, а й завжди брала активну участь у громадському житті. Помітивши її ентузіазм, вміння працювати з людьми та лідерські якості, колеги по роботі обрали її головою первинної організації УТОГ.

У 1993 році на звітно-виборчій конференції Харківської територіальної організації УТОГ Валентина Петрівна була обрана головою цього осередку глухих — одного з найбільших в Україні за чисельністю членів Товариства і обсягами роботи. На цій посаді Валентина Петрівна пропрацювала до лис­топада 2019 року.

Тривалий час В.П. Левіна є членом президії Харківської обласної організації УТОГ, членом обласного правління УТОГ. Вона була делегатом обласних звітно-виборчих конференцій УТОГ, а у 2006 році обиралася делегатом ХVII з’їзду Українського товариства глухих.

За багаторічну працю й активну громадську діяльність Валентина Петрівна неодноразово нагороджувалася грамотами, преміями та подяками з нагоди ювілейних дат, має інші відзнаки і нагороди. Так, у 2006 році вона заслужено стала переможницею конкурсу «Кращий голова територіальної організації УТОГ», маючи найліпші показники в усіх напрямах роботи серед своїх колег з понад 100 подібних організацій Товариства в інших містах і містечках країни. Рішенням президії ЦП УТОГ у 2010 році Валентині Петрівні була вручена висока відомча відзнака УТОГ — «За заслуги».

Зараз наша шановна ювілярка — на заслуженому відпочинку, але продовжує брати активну участь у діяльності Харківської обласної організації УТОГ, керуючи клубом «Ветеран» і дбаючи про глухих мешканців Харкова старшого віку.

І ще особливе місце в її житті посідали самодіяльна творчість і народний театр. Валентина Петрівна завжди брала активну участь в різних концертах, у спектаклях НСТ «Аріадна» — не лише в Харкові, а й на гастролях.

Захоплення мистецтвом поділяє з Валентиною Петрівною і її чоловік — Іван Тихонович Левін, який відомий далеко за межами Харкова як талановитий самодіяльний артист, що виступає з піснями у жестовому виконанні. Разом подружжя виховало двох чудових синів, має трьох внуків, якими Валентина Петрівна дуже пишається.


Шановна Валентино Петрівно!

Щиро вітаємо Вас з 70-річчям — віком мудрості, загальної пошани і поваги. Нехай здоров’я не покидає Вас, життєлюбність і віра в краще ніколи не закінчуються. Довголіття, доб­ра Вам і домашнього затишку. Нехай Господь береже Вас від бід і негараздів, а радість  і щастя будуть з Вами постійно. З Днем народження!
Колектив Харківської обласної організації УТОГ,
територіальної організації УТОГ і ОДК УТОГ,
президія обласної організації УТОГ,
ВРВ УТОГ, Рада ветеранів обласної організації УТОГ,
колектив НСТ »Аріадна»газета Наше Життя

З віком мудрості, пошани і поваги!

2020-05-13
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-04/1587904680_valentina-petrovna-levina_.jpg У середині квітня відзначила свій чудовий ювілей активістка ветеранів Харкова, колишня голова міської ТО УТОГ Валентина Петрівна Левіна. Народилася Валентина Петрівна на Харківщині. Слух втратила в ранньому дитинстві й навчалася у школі для слабкочуючих дітей у Феодосії. Після закінчення школи Валентина почала свою трудову біографію ученицею з пошиття легких суконь на фабриці індпошиття і ремонту одягу в Харкові. Пізніше працювала на Харківському заводі «Комунар», на дільниці складання УВП № 1 УТОГ, у ливарному цеху об’єднання «Торгхолодмаш».
газета Наше Життя