Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Обов’язок кожного чоловіка

А.А. Рибак на робочому місці

«Якщо ти хочеш мати сім’ю, якщо хочеш залишатись чоловіком, — то неодмінно мусиш працювати, незважаючи ні на що». Такі судження висловив хмельничанин Анатолій Анатолійович Рибак.

— Я обрав спеціальність ремонтника взуття, — розповів А. А. Рибак. — Ця професія раніше вважалась не дуже престижною, тож можна було влаштуватись на роботу. Тривалий час працював на фабриці з ремонту взуття. Правда, заробітна плата була низькою, але доводилось задовольнятись і такою роботою, бо багато глухих, як я знав, взагалі не могли ніде влаштуватися.

— Я намагаюсь виконувати ремонт за мінімальною вартістю, бо ж знаю, що людям нині сутужно, — каже Анатолій Анатолійович. — І мені приємно, коли людина, побувавши у мене один раз, приходить потім знову і знову.

Можна сказати, що Анатолій Анатолійович Рибак знайшов себе у житті. Обласна організація УТОГ в особі голови правління М.С. Адамчука пішла йому назустріч і передала в оренду приміщення безпосередньо на території Будинку культури УТОГ. Майстерня добре обладнана, є все необхідне для якісного ремонту взуття. Головне, звичайно, майстерність Анатолія Анатолійовича.

Залишається лише додати, що у Анатолія Анатолійовича гарна сім’я. З дружиною виховали сина та доньку. Мають вже двоє внуків. Не забуває Анатолій Анатолійович і про свою маму у селі Михайлівка Ярмолинецького району. На вихідні неодмінно приїздить у село, щоб допомогти виконати важливі роботи.

Ось так людина, маючи інвалідність, може успішно облаштувати своє життя. І додамо: Анатолій Анатолійович підтверджує, що важливо, попри обставини, не забувати, що ти чоловік.
Інформація Хмельницької облорганізації УТОГгазета Наше Життя

Обов’язок кожного чоловіка

2020-01-10
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-01/1577975603_ribak_003.jpg «Якщо ти хочеш мати сім’ю, якщо хочеш залишатись чоловіком, — то неодмінно мусиш працювати, незважаючи ні на що». Такі судження висловив хмельничанин Анатолій Анатолійович Рибак.
газета Наше Життя