Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З когорти славних директорів

6 жовтня 2019 року на 84 році життя завершив свій земний шлях справжній господар і талановитий керівник з когорти славних директорів нашого Товариства— КОЛОСОВ Василь Іванович.

Народився Василь Іванович 22 січня 1936 року в Єнакієві Донецької області.

У 1953 році, після закінчення 7 класів загальноосвітньої школи у рідному місті, розпочав трудову діяльність учнем слюсаря Єнакіївського хлібокомбінату. З 1955 по 1962 рік працював на Єнакіївському домобудівному комбінаті на різних посадах.

У 1962 році закінчив Єнакіївський гірничий технікум, а у 1965 році, без відриву від виробництва, — Харківський інститут інженерів комунального будівництва.

З 1962 року працював інженером-технологом Єнакіївського учбово-виробничого підприємства УТОГ, але в 1965 році звільнився і перейшов на деревообробний комбінат Єнакіївського заводу «Буддеталь», де працював начальником цеху.

У 1968 році В.І. Колосов знову повернувся на Єнакіївське УВП УТОГ, коли був призначений його директором. На цьому підприємстві В.І. Колосов працював до 1991 року.

За роки його роботи на Єнакіївському УВП УТОГ проведена реконструкція виробничих корпусів, розширено асортимент продукції. Особливу увагу В.І. Колосов приділяв поліпшенню соціально-побутових умов робітників підприємства. Були збудовані їда­льня, гуртожиток, база відпочинку.

Досвід вмілого господарника став у нагоді, коли у 1991 році В.І. Колосова за дорученням ЦП УТОГ перевели на посаду директора Черкаського УВП УТОГ. Цим підприємством він керував до 1998 року і звільнився у зв’яз­ку з виходом на пенсію за віком. Проте потім ще продовжував працювати на іншій посаді і не поривав свого зв’язку з Товариством.

Василь Іванович довгі роки обирався членом правління Донецької обласної організації УТОГ, членом правління та членом президії Центрального правління Товариства.

Він був нагороджений орденом «Знак Пошани», медаллю «Ветеран праці», почесними грамотами президії ЦП УТОГ та президії Україн­ського республіканського комітету профспілки робітників місцевої промисловості та комунально-побутових підприємств, занесений до Республіканської книги пошани УТОГ.

У 1990 році за значні заслуги перед Товариством В.І. Колосову присвоєно звання «Почесний член УТОГ».

Ще один зі славної когорти керівників підприємств УТОГ 70—80 років покинув цей мінливий і неспокійний світ… Всі, хто знав Василя Івановича, хто протягом тривалого часу працював пліч-о-пліч з ним, з болем у серці сприйняли цю сумну звістку. Особливо важко сприйняли її єнакіївці, які завжди пишалися своїм земляком і пам’ятали про нього, попри всі обставини життя.

Прощаючись з Василем Івановичем, висловлюємо щирі слова співчуття його рідним і близьким.

Хай спочиває з миром. Вічна йому пам'ять.
Президія ЦП УТОГ, Рада директорів підприємств УТОГ,
Рада голів облорганізацій УТОГ, Всеукраїнська Рада ветеранів УТОГ,
Черкаська обласна організація УТОГ, Черкаське УВП УТОГ,
земляки з Єнакієвого, друзі, колегигазета Наше Життя

З когорти славних директорів

2019-11-07
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-11/1573131127_kolosov-vasilij-ivanovich_.jpg
6 жовтня 2019 року на 84 році життя завершив свій земний шлях справжній господар і талановитий керівник з когорти славних директорів нашого Товариства — КОЛОСОВ Василь Іванович.
газета Наше Життя