Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щастя та любові тобі, Артеме!

На державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Карпати» в Івано-Фран­ківську в’язальниками схемних джгутів та кабелю працює багато молоді з пору­шеннями слуху. Офіційне працевлаштування, непогана зарплата приваблюють також молодих членів УТОГ з інших областей.

Артем Павленко закінчив в м. Дніпрі школу для глухих дітей, потім ще 3 роки навчався в ПТУ № 76 на кухаря. Після за­кінчення училища працювати за фахом не прийшлось — через знайомого дізнав­ся про набір нечуючих для роботи на ВО «Карпати» і приїхав на Прикарпаття.

На ДПВО «Карпати» він працює півтора року. За цей час досконало вивчив «ази» своєї нової професії, виконує та перевико­нує норму виробітку.

Цей високий рудоволосий юнак з весели­ми іскринками в очах, незмінною усмішкою на обличчі та почуттям гумору став частим гостем в нашому Івано-Франківському бу­динку культури УТОГ, а згодом — учасником художньої самодіяльності, активістом об­ласної Молодіжної ради УТОГ.

Артем легко знаходить спільну мову не тільки зі своїми ровесниками, а й зі стар­шими людьми. Вміє згуртувати навколо себе молодь, залучити до змістовного від­починку та проведення дозвілля.

Команда ДПВО «Карпати» брала участь в обласному та Всеукраїнському конкурсах «Ігри патріотів УТОГ», а підтримати свою команду в ОРЦ «Одіссей» приїхало чима­ло вболівальників — працівників цього під­приємства.

До Дня молоді у відпочинковій зоні біля річки Бистриця завдяки Артему було про­ведено розважальну програму «Привіт, сонце! Привіт, літо!»
Артем Павленко також бере участь у спортивних змаганнях, що проводяться об­ласним та міським центрами «Інваспорт». Неодноразово здобував на них перемогу і нагороджувався дипломами та медалями.

Ще одне хобі є в Артема, це — велоту­ризм. До цього захоплення він залучив і своїх друзів.

Протягом 2017 року група нечуючої мо­лоді здійснила велотури історичними та мальовничими місцями Прикарпаття — до міст Галич та Яремче, до Манявського во­доспаду та водоспаду Гук, до с. Старуня, де діє грязьовий вулкан.

Артем Павленко й Андрій Михалків на велосипедах подолали 227 км з м. Долина (Прикарпаття) до озера Синевир, що зна­ходиться в Закарпатській області.


Влітку 2017 року разом з групою моло­дих нечуючих ентузіастів (9 осіб) Артем здійснив сходження на гору Говерла (ви­сота — 2061 м) та гору Петрос (висота — 2020 м). Ночівля в наметах, вечірнє багат­тя, чудові гірські краєвиди — все це за­пам’яталося всім надовго.

А взимку — поїздки в Буковель, катання на гірських лижах.

На ВО «Карпати» зустрів Артем свою любов — кохану дівчину Таню, сюди ж при­їхав працювати з Києва його брат-близ­нюк Андрій.

Нещодавно Артем відсвяткував своє 24-річчя. Щастя та любові тобі, Артеме! Здійснення всіх твоїх нових задумів та ідей!
Н. УШАКОВА, директор Івано-Франківського БК УТОГ
газета Наше Життя

Щастя та любові тобі, Артеме!

2018-02-21
УТОГ / Люди нашого Товариства https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-02/1518906144_artem1.jpg

На державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Карпати» в Івано-Фран­ківську в’язальниками схемних джгутів та кабелю працює багато молоді з пору­шеннями слуху. Офіційне працевлаштування, непогана зарплата приваблюють також молодих членів УТОГ з інших областей.

газета Наше Життя